Filtry

Kamień płytki łupek na dom ściany elewacje domu

75,00 zł, Cała Polska

12 zdjęć

Firma PPU Pawlik to polski producent kamień na ściany domu z ociepleniem .  Jako producent oferuje płytki elewacyjne z naturalnego piaskowca polskiego , które można stosować jako warstwa licowa na ściany domu z ociepleniem. 

Prezentowany tutaj kamień naturalny na ściany domu z ociepleniem posiada 4 cm grubości , a jego waga wacha się w granicach 55 kg / m2. Pierwsze realizacje togo wzoru po fachowym są już od ponad dwudziestu lat na ścianach domu z ociepleniem . 

Na zamieszczonych zdjęciach znajduje się  kamień ścienny którego to  oferujemy jako producent kamienia na ściany domu z surowców skalnych , które to pozyskujemy jako kopalnia kamienia naturalnego. Prezentowany tutaj kolor kamienia doskonale komponuje się z ciemnym antracytowym kolorem dachu. 

Prezentowany tutaj kamień na ściany domu z ciemnym dachem z kamienia naturalnego zaczyna się od ceny  75 PLN za m2 powierzchni brutto w pełnych opakowanichj po 20 m2. 

Zakupione u nas płytki elewacyjne na ściany domu z ociepleniem i ciemnym dachem  możemy dostarczyć Państwu firmami kurierskimi  lub transportem dedykowanym dla Państwa. 

Nie odpowiadamy za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego.

Kontakt

Firma
Tel. +48604581097
Zobacz więcej ogłoszeń użytkownika (2).