Kino Plenerowe wraca do Piasku: "Niesamowite przygody skarpetek 3" i "LARP. Miłość, trolle i inne questy"
Już w najbliższą sobotę 11 lipca od godziny 20:00 sołectwo Piasek zaprasza do Miniparku "Serce Wsi" przy ul. Słowackiego w Piasku na wyjątkowy wieczór filmowy pod gołym niebem!
Na początek najmłodsi widzowie zobaczą bajkę "Niesamowite przygody skarpetek 3. Ale kosmos", a po niej wyświetlony zostanie pełen humoru film "
LARP. Miłość, trolle i inne questy
".Na uczestników czeka także strefa gastronomiczna - będzie można kupić burgery, lemoniadę, colę i inne napoje, a także popcorn.
Od godziny 17:00 na miejscu dostępne będą również dmuchańce dla dzieci, oraz food truck z znakomitymi burgerami więc warto przyjść wcześniej i spędzić miło całe popołudnie z rodziną i znajomymi przy placu zabaw. Wstęp wolny! Zabierzcie koc, dobry humor i spotkajmy się na wspólnym kinowym wieczorze w Piasku!
Kino plenerowe realizowane jest w ramach projektu lokalnego w ramach Pszczyńskiego Budżetu Obywatelskiego.