- 22 maja 2026
Otwarcie sezonu letniego w Zakątku Terapeutycznym ogrodu pszczyńskiego szpitala
Już w najbliższy piątek, 22 maja, zapraszamy na wyjątkowe otwarcie sezonu letniego w Zakątku Terapeutycznym Ogrodu Szpitala Joannitas w Pszczynie.

To wydarzenie, na które z niecierpliwością czekają podopieczni i pracownicy Zakładu Pielęgnacyjno‑Opiekuńczego - pełne ciepła, wspólnego czasu i dobrej energii. W tym roku spotkanie uświetni Chór Dzwon z Chybia, Flawiana Kania i Paulina Sieja, tworzące "Duet Fluo" oraz Klub Seniora Suszec. Początek o 12:00 - do zobaczenia w ogrodzie!
ar / pless.pl
