• 18 maja 2026
  • 22 maja 2026

Otwarcie sezonu letniego w Zakątku Terapeutycznym ogrodu pszczyńskiego szpitala

Już w najbliższy piątek, 22 maja, zapraszamy na wyjątkowe otwarcie sezonu letniego w Zakątku Terapeutycznym Ogrodu Szpitala Joannitas w Pszczynie.

Radosna inauguracja letniego sezonu w parkowym zakątku terapeutycznym - 23.05.2024
Radosna inauguracja letniego sezonu w parkowym zakątku terapeutycznym - 23.05.2024 · fot. powiat


To wydarzenie, na które z niecierpliwością czekają podopieczni i pracownicy Zakładu Pielęgnacyjno‑Opiekuńczego - pełne ciepła, wspólnego czasu i dobrej energii. W tym roku spotkanie uświetni Chór Dzwon z Chybia, Flawiana Kania i Paulina Sieja, tworzące "Duet Fluo" oraz Klub Seniora Suszec. Początek o 12:00 - do zobaczenia w ogrodzie!

Szpital Joannitas w Pszczynie

43-200 Pszczyna
ul. Antesa 11

tel. 32 611 53 00

ar / pless.pl