wujekfranek.pl - 166. Tyski Nocny Rajd Rowerowy z okazji Dnia Ojca!
Filtry

166. Tyski Nocny Rajd Rowerowy z okazji Dnia Ojca!

W najbliższą niedzielę 23 czerwca czeka nas kolejna nocna przejażdżka rowerowa! Tym razem wyjątkowe wydarzenie, które łączy pasjonatów dwóch kółek z różnych zakątków miasta (i nie tylko), odbędzie się z okazji dnia Taty!

Nocny rajd rowerowy
166. Tyski Nocny Rajd Rowerowy z okazji Dnia Ojca! · fot. Nol Tychy


166. Tyski Nocny Rajd Rowerowy wystartuje o godz. 21:00 z parkingu przy Parafii Św. Jadwigi Śląskiej w Parku Suble. Zbiórka uczestników od godz. 20:30. Zaproszeni są szczególnie tatusiowie z pociechami z okazji Dnia Ojca! Ważne, by dzieci jadące samodzielnie na rowerach spokojnie pokonywały trasę 15 km, aby bez problemu poradziły sobie na trasie przejazdu.

Wspólnie na rowerach będziemy odkrywać uroki nocnego miasta, zanurzając się w magię wieczornej przejażdżki pięknymi lasami otaczającymi nasze miasto. Organizator przypomina o obowiązkowym posiadaniu oświetlenia roweru, warto również pomyśleć o kasku. Wszak chodzi o nasze bezpieczeństwo!

Trasa rajdu przebiegać będzie ulicami miasta oraz terenami leśnymi. Poziom rajdu: łatwy. Trasa wynosi: ok. 12-14 km. Zakończenie rajdu i ognisko zaplanowane przy Klub Wilkowyje MCK. Zaopatrzenie w kiełbaski i napoje jest we własnym zakresie.

Uwaga! Udział w rajdzie jest bezpłatny. Każdy uczestnik bierze w nim udział na własną odpowiedzialność. Organizator nie bierze odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie rajdu oraz za szkody wynikłe w stosunku do uczestników rajdu i osób trzecich. Osoby do lat 18. tylko za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów. Dzieci tylko pod opieką opiekunów. Uwzględniając przepisy RODO pamiętajcie, że biorąc udział w imprezie zgadzacie się na pojawienie się na relacjach foto i wideo. Materiały mogą być wykorzystywane do promocji Tyskich Nocnych Rajdów Rowerowych - zaznaczają organizatorzy.

Rajd odbędzie się bez względu na pogodę. Proszę pamiętać o odpowiednim ubiorze do pogody oraz o oświetleniu roweru! Do zobaczenia na trasie!

tyski nocny rajd


Ponadto od 1 czerwca trwa rywalizacja w ramach Rowerowej Stolicy Polski!Tegoroczna akcja odbywa się pod hasłem „Zabłyśnij na trasie” i zachęca tyszan do aktywnego spędzania czasu poprzez korzystanie z rowerów, przypominając przy tym o zaleceniu korzystania z kasków rowerowych i materiałów odblaskowych.

Jak dołączyć do rywalizacji?

1. Pobierz darmową aplikację Aktywne Miasta (dostępna w sklepie Google Play oraz App Store):
2. Wybierz miasto, dla którego chcesz zbierać kilometry
3. Przejdź proces rejestracji użytkownika
4. Z menu wybierz "Rywalizacje"
5. Przejdź do zakładki "Publiczne"
6. Wybierz "Rowerowa Stolica Polski dla Miast”
7. Z listy rozwijanej trzeba wybrać miasto TYCHY - teraz wybierz grupę z którą się identyfikujesz.

MetroGra z nagrodami

By ułatwić zaangażowanie w Aktywnych Miastach i być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami rowerowymi organizowanymi w Tychach, Miasto po raz pierwszy korzysta z platformy http://www.metrogra.pl. Skupia ona w jednym miejscu najważniejsze działania w ramach czerwcowej rywalizacji Tychów o tytuł Rowerowej Stolicy Polski.

Zmagania rowerzystów swoim patronatem objął Maciej Gramatyka - prezydent Tychów, do aktywnego uczestnictwa zaprasza również Oficer Rowerowy TYCHY.

Udział w imprezie jak zawsze bezpłatny.

ar / tychy.info