Filtry

Lotto Nightskating ulicami Tychów - zabawa dla rolkarzy, utrudnienia dla kierowców

W czwartek, 28 września odbędzie się kolejna impreza z cyklu Nightskating, z wieczornym przejazdem rolkarzy ulicami Tychów. Start zaplanowany jest na godzinę 20.00 z parkingu przy tyskiej Hali Sportowej.

V Nightskating Tychy - 25.07.2019
V Nightskating Tychy - 25.07.2019 · fot. Tomasz Gonsior / tychy.info


Udział w imprezie jest bezpłatny, jednak wymaga od uczestników umiejętności sprawnego poruszania się na rolkach. Dzieci obowiązkowo jadą w kaskach i ochraniaczach, które zalecane są wszystkim uczestnikom.

Plan przejazdu NIGHTSKATING 2023

Trasa oznaczona jest jako niebieska, czyli łatwa. Długość trasy to około 17 kilometrów. Przejazd rozpocznie się o godzinie 20:00 z parkingu przy Hali Sportowej MOSiR przy ulicy Tischnera, przejazd ulicami Piłsudskiego, Dmowskiego, Jana Pawła II, Wyszyńskiego, al. Niepodległości, al. Bielska, Kościuszki, Damrota, Adama Asnyka, rondo Dworcowe, Asnyka, Budowlanych, Glinczańska, Stoczniowców 70, rondo Świętej Jadwigi, rondo Harcerskie, Stoczniowców 70, rondo Żwakowskie, Stoczniowców 70, Sikorskiego, rondo Zesłańców Sybiru, Armii Krajowej, rondo Parpocańskie, Piłsudskiego - zakończenie przejazdu ok. godziny 22.30 na parkingu przy Hali Sportowej MOSiR przy ulicy Tischnera.

Lotto Nightskating ulicami Tychów
Trasa Lotto Nightskating ulicami Tychów


Nightskating to inicjatywa, której celem jest rekreacja i wychowanie przez sport oraz integracja różnych grup społecznych i wiekowych, a przede wszystkim dobra zabawa.

Lotto Nightskating ulicami Tychów

BM / tychy.info