Filtry

Wieczór taneczny w dzielnicy Wartogłowiec!

To wydarzenie, które z pewnością umili Wam jesienny piątek! Miejskie Centrum Kultury zaprasza wszystkich miłośników tańca i dobrej zabawy na Wieczór Taneczny w dzielnicy Wartogłowiec, który odbędzie się 29 września o godzinie 18.00 w Restauracji Irys.

TANIEC, SENIOR, DZIEŃ SENIORA, TANGO , POTAŃCÓWKA
Wieczór taneczny w dzielnicy Wartogłowiec! · fot. pixabay.com


Wieczór Taneczny poprowadzi DJ Mariusz Morkisz, który zadba o odpowiednią oprawę muzyczną i stworzy niezapomnianą atmosferę do tańca. To doskonała okazja, by wykazać się swoimi tanecznymi umiejętnościami lub po prostu roztańczyć się przy ulubionych utworach. Podczas wydarzenia nie zabraknie także pokazu i animacji, które przygotuje Zespół Taneczny z Klubu Seniora Platyna. To będzie nie tylko okazja do podziwiania talentu tancerzy, ale również inspiracja do aktywnego spędzania czasu, niezależnie od wieku.

Wieczór Taneczny to również doskonała okazja do nawiązania nowych znajomości i spędzenia czasu w przyjaznym i otwartym towarzystwie. To wydarzenie, które pozwoli Wam oderwać się od codziennych trosk i cieszyć się tańcem i muzyką w przyjaznym i serdecznym towarzystwie.

  • Miejsce: Tychy, Restauracja Irys, ul. Dzwonkowa 60
  • Data: piątek, 29 września, g. 18.00 do późnej nocy
  • Wstęp wolny - pierwszeństwo dla mieszkańców dzielnicy Wartogłowiec
  • Obowiązują zapisy pod nr tel. 32 438 20 61, 692 387 217.


Wieczór taneczny organizowany jest w ramach Budżetu Obywatelskiego dla miasta Tychy na rok 2023.

Miejskie Centrum Kultury

43-100 Tychy
ul. Bohaterów Warszawy 26

tel. 032 327 02 91
fax 032 327 02 91

ar / tychy.info