Filtry

Gala noworoczna z udziałem Duo Performance w Pawłowicach

Wielka Gala Noworoczna w Pawłowicach odbędzie się 14 stycznia o godz. 16.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Pawłowicach! Wystąpi między innymi golasowicko-krakowski duet śpiewaków operowych i tancerzy!To będzie pełna ekspresji podróż przez świat hitów! Składają się na nią kolorowe sceny, przepełnione znanymi przebojami, muzyką i tańcem z różnych stron świata. To podróż do Ameryki, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Polski, Francji i wielu innych.

Wykonawcami koncertu są znakomici soliści, którzy szturmem zdobywają serca publiczności w całym kraju - Monika Biederman-Pers (sopran) oraz Piotr Karzełek (baryton). Artyści tworzą zgrany i bardzo efektowny duet taneczno-wokalny "DUO PERFORMANCE", którego występy każdorazowo spotykają się z owacyjnym aplauzem.

Wyjątkowe doznania wokalno-muzyczne potęgują piękne kostiumy, energetyczna choreografia, oprawa świetlna i multimedialna. Przenosimy widzów na sceny całego świata. W programie koncertu znajdują się piękne czardasze, arie i duety operetkowe oraz musicalowe, przeboje z repertuaru Andrea Bocellego, Leonarda Cohena, Rity Hayworth, Il Volo oraz Michaela Buble. Usłyszymy m.in. "Czardasz Silvy", "Kuplety Boniego" duet ,,Tłumy Fraków", "Hallelujah", "Time to say goodbye", "O sole mio" i inne.

Wystąpią:

  • Duo Performance w składzie: Monika Biederman-Pers (sopran) i Piotr Karzełek (baryton)
  • Orkiestra Kameralna M DE SILESIA pod batutą Wojciecha Barczyńskiego
  • Tancerki Krynickiego Studia Baletowego im. W. Szlęka z Krynicy Zdroju
  • Para taneczna: Agata Kamykowska i Stanisław Iwanicki.


Prowadzenie: Ewa Romaniak.

Duo Performance to duet śpiewaków operowych, tancerzy kochających muzyczne wyzwania oraz ciekawe projekty. Tworzą go Monika Biederman-Pers z Krakowa i Piotr Karzełek z Golasowic - absolwenci Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach oraz Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie.

Duet stara się łączyć na scenie śpiew, taniec oraz grę aktorską, gwarantując widzom pełnowymiarowy spektakl. Artyści chętnie wykonują także utwory muzyki klasycznej, występując na deskach oper i filharmonii. Od prawie dwóch lat z powodzeniem prowadzą swój kanał w serwisie YouTube, na którym można posłuchać przede wszystkim utworów operetkowych, muzyki popularnej oraz utworów z filmów animowanych.

W ciągu swojej niespełna dwuletniej działalności duet wydał dwie płyty - płytę z polskimi kolędami i pastorałkami pt. "Białe Święta" oraz krążek z coverami najpopularniejszych utworów muzyki światowej pt. "The Greatest Hits". Artyści mają na swoim koncie także autorskie single - "Wspólne Sny" "Jedziemy na święta", "Oczekiwanie na Mikołaja" oraz "Jesteś". Są twórcami projektów: "Rewia Operetkowo-Musicalowa", "Muzyka Świata w Ogniu", "W Krainie Dziecięcej Wyobraźni", w ramach których tworzą muzyczne widowisko we współpracy z tancerzami, tancerzami ognia i w towarzystwie pokazów laserowych.

Koncert składający się z dwóch części z przerwą na lampkę szampana! Czas trwania: 120 minut.

duo performance

ar / pless.pl