Filtry

Koncert Stacey Kent w Cavatina Hall odwołany

Wokalistka jazzowa Stacey Kent miała wystąpić w Cavatina Hall w niedzielę, 23 października. Wydarzenie zostało odwołane z przyczyn niezależnych od organizatora.

Stacey Kent
Stacey Kent · fot. Materiały prasowe


- Stacey Kent z zespołem utknęła na lotnisku! (...) Pracujemy nad najlepszym rozwiązaniem dla naszych słuchaczy i jak tylko ustalimy z Agencją jakieś rozwiązanie to poinformujemy wszystkich, którzy zakupili bilety - poinformowała w mediach społecznościowych Cavatina Hall. Artystka przygotowała materiał video z informacją o odwołaniu lotu, którym miała przylecieć do Polski

Loading...


Stacey Kent to wokalistka jazzowa, którą możemy postrzegać jako absolutną ekstraklasę, z legionem fanów na całym świecie, wieloma wyróżnieniami i nagrodami, w tym nominacją do nagrody Grammy, sprzedażą albumów przekraczającą 2 miliony, albumami sprzedającymi się na poziomie Gold, Double Gold i Platinum, które osiągnęła szereg pozycji nr 1 na listach przebojów w całej swojej karierze.

Album „I Know I Dream: The Orchestral Sessions” (Okeh/SONY) zebrało świetne recenzje, w tym upragnione pięć gwiazdek w Downbeat, zdobyło „Album Roku” w kategorii wokal podczas Jazz Japan 2017 Nagrody i został opisany przez All About Jazz jako „odurzające niedopowiedzenie w najlepszym wydaniu.

Wychowana na wschodnim wybrzeżu USA, absolwentka literatury porównawczej z zacięciem muzycznym, udała się do Europy, by kontynuować studia. Po otrzymaniu dyplomu w Sarah Lawrence College w Nowym Jorku, poprzez serię zrządzeń losu, znalazła się w Londynie, gdzie zapisała się na studia muzyczne w Guildhall School of Music and Drama i gdzie poznała swojego przyszłego męża i partnera muzycznego , Jima Tomlinsona.

Chwalili jej umiejętność nieskazitelnego frazowania i niepowtarzalną estetykę łączącą wrażliwość i wyrafinowanie.

  • STACEY KENT - Vocals
  • JIM TOMLINSON - Saxophones and flutes
  • GRAHAM HARVEY - Piano
  • JEREMY BROWN - Bass
  • JOSH MORRISON - Drums


Bilety można zakupić tutaj.

mp / bielsko.info