Filtry

[FOTO] "Letnie Brzmienia": zagrali Sobel, Kaminski i Sanah

Za nami koncerty z cyklu "Letnie Brzmienia". 15 lipca na bielskiej polanie pod Dębowcem wystąpił Ralph Kaminski, a w piątek, 22 lipca bawiliśmy się razem z Sobelem! Zwieńczeniem cyklu był koncert sanah, który odbył się 7 sierpnia.

Koncert Szymona Sobla pod Dębowcem - 22.07.2022 · fot. Lucek Cykarski / BCK


W piątek, 22 lipca w Bielsku-Białej wystąpił Sobel - to jeden z najpopularniejszych i najszybciej rozwijających się artystów w Polsce. Ten młody muzyk dobrze odnajdujący się zarówno w gatunkowym popie jak i hip-hopie szturmem zdobył listy przebojów, początkowo dzięki wydanemu w 2020 minialbumowi „Kontrast”, który pokrył się platyną. Sobel już zdążył uplasować się w ścisłej piątce najpopularniejszych artystów w serwisach cyfrowych w Polsce. Miesięcznie słucha go ponad milion słuchaczy, a z dnia na dzień to grono się powiększa.

Loading...


Tydzień wcześniej pod Dębowcem koncert zagrał Ralph Kaminski. To wokalista, autor tekstów, kompozytor, producent muzyczny oraz reżyser teledysków. Tworzy autorską muzykę, którą trudno zaszufladkować i sklasyfikować. Zadebiutował w 2016 albumem „Morze”, który zapewnił mu miejsca na scenach największych polski festiwali muzycznych. Jego druga płyta „Młodość”, ukazała się w 2019 i otrzymała nominację do nagrody Fryderyk w kategorii Album Roku Alternatywa, a sam Ralph nominowany został w kategorii Producent Muzyczny Roku. W 2021 wydał album „KORA”, którym składa hołd twórczości Kory i grupy Maanam. Jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród i wyróżnień.

"Letnie Brzmienia" - koncert Ralpha Kaminskiego - 15.07.2022 · fot. Lucek Cykarski / Bielskie Centrum Kultury


Następnie dla bielskiej publiczności zaśpiewała sanah . Sanah to jedna z najciekawszych wokalistek z nurtu quality pop na polskiej scenie. W 2020 wydała swój debiutancki album “Królowa dram”. Rok później serca fanów rozgrzał album „Irenka”, a przepełnione melancholią kawałki stały się wizytówką piosenkarki. 15 kwietnia ukazał się najnowszy album artystki „Uczta”, na której znajdą się utwory nagrane z gwiazdami polskiej muzyki, m.in. z Arturem Rojkiem, Igorem Herbutem czy duetem Kwiat Jabłoni.

"Letnie Brzmienia"

to ogólnopolska trasa koncertowa topowych polskich artystek i artystów. W lipcu na bielskiej polanie pod Dębowcem usłyszymy niezwykły projekt muzyczny Ralpha Kaminskiego (15.07), eklektyczną mieszankę popu, rapu, hip-hopu i trapu w wykonaniu Sobla (22.07), a w sierpniu niepowtarzalny wokal sanah (7.08), który sprawdza się w świetnie zaaranżowanych balladach, jak i elektronicznych kompozycjach.

Bilety oraz karnety można nabyć na stronie www.letniebrzmienia.pl. Dokładny harmonogram koncertów znajduje się także na www.goodtaste.pl oraz Facebooku. Daty i godziny koncertów oraz ceny biletów różnią się w zależności od wydarzenia. Wszystkie informacje należy sprawdzać na bieżąco w kanałach organizatora oraz śledzić powiadomienia mailowe ze strony bileterii. Regulamin imprezy jest dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin oraz www.letniebrzmienia.pl.

ar, mp / bielsko.info
źródło: eventim.pl