Filtry

[ZDJĘCIA] Orkiestra Teatru Rozrywki z Chorzowa zagrała w Pszczynie!

Orkiestra dęta Teatru Rozrywki z Chorzowa ruszyła z misją w miasto! W Pszczynie zagrała w piątek, 1 lipca na rynku i przy zamku!

Orkiestra Teatru Rozrywki z Chorzowa na rynku w Pszczynie - 01.07.2022 · fot. Grzegorz Englart


- Wyobraź sobie, że w drodze do pracy, na zakupy lub na spacer spotykasz orkiestrę dętą, która akurat gra Twój ulubiony utwór. Jak by to było móc na chwilę zapomnieć o rzeczywistości i dać się ponieść muzyce w zupełnie przypadkowym miejscu - zapowiadali artyści z Teatru Rozrywki.

Teatr nie zdradza wszystkich tytułów, ale w repertuarze na pewno znajdą się klasyki takie jak: Yellow Submarine (The Beatles), When I'm Sixty-Four (Benko Dixieland Band), utwory z musicali "West Side Story" i "Skrzypek na dachu", a nawet fragmenty ścieżki dźwiękowej z filmu "Gwiezdne Wojny" i wiele innych.

Orkiestra dęta Teatru Rozrywki tego lata rusza z misją w miasto. A dokładnie w 5 miast. Od czerwca do września spotkacie ją w Imielinie, Mysłowicach i w Tychach, gdzie zagra po dwa koncerty w centrach miast, parkach, a może nawet na przystankach autobusowych? Była już obecna w Katowicach oraz Pszczynie - o 12.00 zagrała na rynku, a dwie godziny później na terenie przy Muzeum Zamkowym.

Brass band składa się z muzyków Teatru Rozrywki, a nad programem artystycznym "Orkiestry w miastach!" czuwa Ewa Zug - kierownik zespołu wokalnego Teatru Rozrywki.

Program wydarzenia w 5 śląskich miastach  • Katowice - 24 czerwca / 12:00 Rynek w Katowicach / 14:00 Park Kościuszki
  • Pszczyna - 1 lipca / 12:00 - Rynek w Pszczynie / 14:00 - teren przy Muzeum Zamkowym w Pszczynie
  • Tychy - 27 sierpnia
  • Mysłowice - 3 września
  • Imielin - 10 września.


Dokładne lokalizacje i godziny koncertów znajdziecie w mediach społecznościowych oraz na stronie www.teatr-rozrywki.pl na kilka dni przed wydarzeniami.

Zadanie finansowane w ramach Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego na rok 2022.

orkiestra w miasta


Muzeum Zamkowe

43-200 Pszczyna
ul. Brama Wybrańców 1

tel. 032 2103037
tel. 032 4490888

ar / pless.pl