Filtry

Polsport.tv — wszystko, co warto wiedzieć o zakładach sportowych

Materiał partnera:

Zakłady bukmacherskie to podstawa dla graczy, którzy chcą typować wyniki różnorodnych wydarzeń sportowych. Każdy miłośnik sportu i typowania powinien zdawać sobie sprawę z tego, że szczegółowa analiza zakładów bukmacherskich może kilkakrotnie zwiększyć szansę na wygraną. Aby wygrać u bukmachera, warto ciągle wzbogacać wiedzę oraz rozwijać swoje umiejętności typerskie.

Gra na zakładach bukmacherskich to emocjonujące i ciekawe przeżycie, jednak wygrywanie kuponów nie jest łatwą sprawą. W tym artykule przygotowaliśmy ważne informacje o zakładach bukmacherskich oraz cenne wskazówki dla nowych graczy. Aktualny ranking najlepszych firm bukmacherskich w Polsce można zobaczyć na https://polsport.tv/.

Jakie zakłady oferują polskie strony bukmacherskieZgodnie z obowiązującym prawem na terenie RP legalny bukmacher musi posiadać odpowiednią licencję uprawniającą do obstawiania zakładów online. Takie zezwolenie uprawnia do prowadzenia działalności na rynku bukmacherskim w sieci lub w punktach naziemnych. Z reguły legalni bukmacherzy online w Polsce oferują na swoich stronach następujące rodzaje zakładów:

 • sporty wirtualne;
 • piłka nożna;
 • Dota2;
 • kasyno online;
 • koszykówka;
 • LoL;
 • gry karciane;
 • siatkówka;
 • tenis;
 • futbol amerykański/australijski;
 • futsal;
 • darts;
 • badminton.


Jak skutecznie obstawiać zakłady bukmacherskie w PolsceZwiększyć szansę na wygraną mogą gracze, którzy mają szeroką wiedzę na temat rynku bukmacherskiego. Ciekawą informację o zakładach sportowych można przeczytać na forach internetowych, gdzie profesjonalni typerzy dzielą się swoim doświadczeniem. Nowicjuszom też warto zwrócić uwagę na opinie o bukmacherach. Ponadto w różnorodnych rankingach bukmacherskich można znaleźć informację dotyczącą oferty powitalnej oraz ciekawych bonusów.

Zakłady sportowe: instrukcja dla nowych graczyGłówny cel początkujących typerów polega na znalezieniu dobrej firmy bukmacherskiej, która umożliwia dostęp do szerokiej oferty zakładów. Wybierając bukmachera, warto też zwrócić uwagę na bezpieczne metody płatności oraz pozytywne opinie użytkowników. Aby obstawianie zakładów było skutecznym, należy zwrócić uwagę na poniższe czynniki:

1. Analiza sportowa
Analiza zakładów sportowych wymaga dużo cierpliwości, rozległej wiedzy i umiejętności analitycznych. Analizowanie każdego meczu jest czasochłonne, jednak się opłaca. Oprócz tego dogłębną analizę zakładów można znaleźć w sieci lub na forach bukmacherskich. Z reguły większą szansę na wygraną mają ci, którzy potrafią złapać nawet najdrobniejsze zmiany w składzie i przewidzieć, jak potoczy się spotkanie.

2. Bądź przygotowany na porażkę.
Typowanie to ciekawy i trudny proces, który nie każdy potrafi zrozumieć. Jak pokazuje praktyka, nawet gracze, którzy robią wszystko doskonale i ciągle zajmują się obstawianiem meczów, mogą przegrać. Dlatego ważnym aspektem w trakcie obstawiania zakładów jest wiedza oraz codzienne rozwijanie swoich umiejętności. Na stronach poszczególnych firm bukmacherskich są zamieszczone informacje o warunkach korzystania z serwisu i o tym, jak skutecznie obstawiać zakłady sportowe.

3. Nie warto obstawiać wielu zakładów naraz
Obstawianie dwóch lub więcej zakładów opłaca się pod warunkiem, że gracz ma szeroką wiedzę oraz jest na 100% pewien, jak potoczy się mecz. Jednak warto pamiętać, że każdy błąd w zakładzie może spowodować, że kupon nie zostanie wygrany.

4. Kursy bukmacherskie
Najlepszym rozwiązaniem dla nowych graczy jest monitorowanie kursów bukmacherskich. Kursy typerskie się zmieniają, dlatego nikt dokładnie nie wie, kiedy zakłady z niższymi kursami mogą stać się opłacalne. Wygrana zależy od tego, jak gracz może połączyć zakłady. Ponadto warto wybierać bardziej opłacalne typy, żeby móc zminimalizować szansę na stracony depozyt.