POLUB MNIE NA FACEBOOKU
Filtry

Jarmark Staroci, spot klasyków i zabawa z okazji Halloween!

W niedzielę, 31 października Inicjatywa Tyska zapraszasza na Jarmark Staroci na Starych Tychach! Przyjdź, zobacz, kup lub sprzedaj! Wydarzeniu będą towarzyszyć specjalne atrakcje z okazji Halloween! Będą niespodzianki dla przebranych! Odbędzie się też zakończenie sezonu Tyskiego Ruchu Klasyków!

Jarmark Staroci, spot klasyków i zabawa z okazji Halloween!


Jarmark jak zwykle odbędzie się na placu targowym na Starych Tychach przy ul. ks. Kapicy w godzinach w 9.00-14.00. Jak zapewniają organizatorzy, będzie można miło powspominać dawne czasy, a przy okazji nabyć ciekawe przedmioty z przeszłości.

Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku, by być na bieżąco z komunikatami:
www.facebook.com/events/836833110534811

- Tyski Jarmark Staroci będzie połączony z potwornie fajnym zakończeniem sezonu Tyski Ruch Klasyków. Jako że 31 października to nie byle jaka data to wczujemy się w klimat Halloween i Was również do tego zachęcamy. Podczas trwania Jarmarku będziecie mogli nabyć wiele ciekawych i niepowtarzalnych antyków, ale na miejscu nie zabraknie również strasznie ciekawych atrakcji dla dzieci, zabójczo dobrego jedzenia oraz potwornie miłych dla ucha koncertów na żywo. Dla osób, które na ten jeden dzień postanowią wcielić się w rolę duchów, czarownic, wampirów i innych stworzeń nie z tego świata mamy przegotowane ciekawe niespodzianki. Stroje już przygotowane? - zachęcają do udziału społecznicy z Inicjatywy Tyskiej.

Jarmark Staroci, spot klasyków i zabawa z okazji Halloween!


kiermasz staroci

ar / tychy.info