POLUB MNIE NA FACEBOOKU
Filtry

Melpomania, czyli Pawłowickie Spotkania Teatralne

Tegoroczna Melpomania odbędzie się w Centrum Kultury w Pawłowicach w dniach 22-24 października.

Melpomania 2021


W piątek dzieci obejrzą spektakl WIELKIE GORĄCE SZYBKIE PUFF Teatru Ateneum z Katowic, który opowiada o powstaniu wszechświata. Pełna humoru inscenizacja pokaże fascynującą historię w sposób zabawny i zrozumiały nawet dla tych, którzy nigdy nie interesowali się astrofizyką. Przedstawienie otrzymało nominację do nagrody teatralnej Złota Maska 2020 w województwie śląskim w kategorii spektakli dla młodych widzów.

Melpomania 2021


Sobotni spektakl Teatru Ludowego z Krakowa proponujemy widzom dorosłym i starszej młodzieży. GDY PRZYJDZIE SEN dotyka sposobu odnajdywania się ze swoimi marzeniami w przestrzeni prowincjonalnego świata, gdzie wszyscy wszystko widzą i wiedzą. Czy ten świat jest sielanką czy więzieniem? Spektakl otrzymał nagrodę publiczności na 12. Katowickim Karnawale Komedii i wiele innych nagród.

Melpomania 2021


Niedzielę zarezerwowaliśmy na prezentację najnowszej produkcji grupy musicalowej eM pt: KALEJDOSKOP. Przedstawienie pokazuje świat z perspektywy młodych ludzi z ich problemami i radościami. Do tego taniec, kolorowe kostiumy i nieśmiertelne piosenki zespołu ABBA czyli przepis na udany wieczór.

Melpomania 2021


Bilety na wszystkie spektakle są już dostępne online oraz w kasie GOK.

Prosimy o zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa dla uczestników wydarzeń kulturalnych.

Gminny Ośrodek Kultury Pawłowice

43-250 Pawłowice
ul. Zjednoczenia 67

tel. 32 4722 570

ar / pless.pl, źródło: UG Pawłowice