POLUB MNIE NA FACEBOOKU
Filtry

Mikrowyprawy po Małopolsce i Śląsku - spotkanie on-line w MCK

W poniedziałkowy wieczór, dokładnie 26 kwietnia o godzinie 19.00 zapraszamy na kolejne E-Spotkanie z Podróżnikiem - tym razem tematem będą "Mikrowyprawy po Małopolsce i Śląsku", o których opowiedzą Kasia, Marek i Malwinka Szewczykowie.

szewczyk
O podróżach po Śląsku opowie rodzina Szewczyków znana z bloga kasai.eu · fot. materiały prasowe


W poniedziałkowy wieczór poznamy nowe miejsca i pomysły na "Mikrowyprawy po Małopolsce i Śląsku". Zapraszamy na fanpage placówki na Facebooku: www.facebook.com/klub.wilkowyje.mck.

- Wycieczki jednodniowe, które zrobiliśmy w ciągu ostatnich miesięcy to zarówno wyprawy rowerowe jak i wędrówki po górach. Jeśli chcecie posłuchać o fantastycznej Dolinie Sztoły, turkusowej wodzie w Jaworznie, przepastnych czeluściach Jaskini Malinowskiej, fantazyjnych skałkach ukrytych w lasach, czy najpiękniejszych trasach rowerowych wśród malowniczych jezior, zapraszamy na slajdy - mówi rodzina podróżników.

- Podpowiemy też, gdzie szukać dzikiej przyrody w środku miasta. A co najważniejsze, zabierzemy Was w miejsca ciągle jeszcze mało znane i nie oblegane przez innych turystów. Dzisiaj zabieramy Was na nasze ścieżki. Jutro mamy nadzieję wykreślicie własne szlaki po najbliższej okolicy - dodają goście MCK.

Kasia, Marek i Malwinka Szewczyk to rodzina z Krakowa, której największą pasją są podróże. Marek - programista, Kasia - właścicielka butiku z rękodziełem craftDNA, a poznali się studiując fizykę. Najchętniej odwiedzają Azję, bo to ich największa miłość. Jednak we trójkę - z Malwinką zobaczyli już ponad 30 krajów. Z wielką pasją przekonują innych, że z dzieckiem da się wyruszyć w świat opisując swoje podróże na blogu kasai.eu.

Zapis spotkania będzie dostępny przez tydzień.

Miejskie Centrum Kultury

43-100 Tychy
ul. Bohaterów Warszawy 26

tel. 032 327 02 91
fax 032 327 02 91

ar / tychy.info, źródło: Miejskie Centrum Kultury