POLUB MNIE NA FACEBOOKU
Filtry

Miniwywiad z podróżnikiem: Kamil Stalica i podróż dookoła świata

Miejskie Centrum Kultury zaprasza na kolejne spotkanie z podróżnikiem. W tym miesiącu gościem naszych domów za pośrednictwem internetu jest Kamil Stalica. Wywiad z nim w cyklu "Niemożliwe? Nie dla Polaków!" można oglądać na Facebooku MCK. Podróżnik opowiedział m.in. o tym, jak wyglądało podróżowanie po Chinach i krajach Azji, gdy wybuchła epidemia koronawirusa.

Loading...


Samodzielne podróżowanie po świecie było naturalnym krokiem, który rozpoczęli jego rodzice. Kamil całe życie włóczył się po urokliwych zakątkach Europy i świata. Każdego roku realizuje kilka celów oznaczonych na mapie. Swego czasu wraz z partnerką postanowili wyruszyć w niezwykła podróż dookoła świata...

Loading...


Przygotowania zajęły rok, jednak należy przyznać, że było warto! W listopadzie 2019 roku polecieli do Ameryki Południowej, od której rozpoczęli swoją podróż życia. Wszystko przebiegało cudownie, nawet w styczniu, gdy przylecieli do Chin nic nie zapowiadało że już niedługo świat odwróci się do góry nogami. Jak wyglądało podróżowanie po Chinach i krajach Azji, gdy wybuchła epidemia koronawirusa? Możecie się przekonać słuchając wywiadu z Kamilem Stalicą!

Miejskie Centrum Kultury

43-100 Tychy
ul. Bohaterów Warszawy 26

tel. 032 327 02 91
fax 032 327 02 91

ar / tychy.info, źródło: MCK