POLUB MNIE NA FACEBOOKU
Filtry

Na co zwrócić uwagę podczas obstawiania Euro 2020 w STS?

Materiał partnera:

Do rozpoczęcia piłkarskich Mistrzostw Europy pozostało już tylko kilka miesięcy. Jak wiadomo, impreza ta miała odbyć się już w 2020 roku. Jednakże pandemia koronawirusa zmusiła organizatorów do zmiany wyznaczonego terminu. Na szczęście obecna sytuacja uległa poprawie i wydaje się, że impreza nie jest już zagrożona. Dlatego piłkarze oraz kibice mogą przygotowania do inauguracji Euro 2020. Co jasne, niektórzy fani z pewnością będą chcieli obstawić wybrane spotkania. O czym więc warto pamiętać w czasie typowania takich meczów?

Na co zwrócić uwagę podczas obstawiania Euro 2020 w STS?
fot. shutterstock.com


Niespodzianki w czasie Euro są wręcz gwarantowane!Mecze rozgrywane podczas pucharów, a do tej kategorii zaliczają się również Mistrzostwa Europy, mogą mieć wyjątkowo zaskakujący przebieg. Wystarczy choćby przypomnieć niedawną historię występu reprezentacji Islandii w czasie Euro 2016. Już sam awans Islandczyków do fazy play-off był sporą niespodzianką. Niemniej prawdziwą sensacją okazała się dopiero wygrana reprezentacji Islandii w meczu 1/8 finału przeciwko Anglii. Co prawda, islandzcy piłkarze zakończyli swój udział w imprezie na ćwierćfinale. Jednak ich sukces do dzisiaj rozpala wyobraźnię wszystkich sympatyków futbolu.

Z drugiej strony praktycznie każdy mistrzostwa mają tzw. czarnego konia. Dość powiedzieć o wygranej reprezentacji Grecji podczas Euro 2004. Dlatego nie wykluczone, że podczas Euro 2020 kibice będą świadkami kolejnej unikalnej historii. To z kolei może stanowić sporą zachętę dla osób preferujących obstawianie bardziej ryzykownych zdarzeń. Jednak większość graczy zapewne postawi, dosłownie i w przenośni, na bardziej przewidywalne scenariusze. Toteż każdy miłośnik obstawiania powinien obrać taką strategię, która będzie odpowiadać jego preferencjom.

Co istotne, firma STS jako największy polski bukmacher z pewnością przygotuje naprawdę rozbudowaną ofertą dotyczącą Euro 2020. Już teraz można założyć, że liczne zakłady tego typu będą poświęcone występowi reprezentacji Polski. Wszakże firma STS to oficjalny sponsor naszej kadry. Tym samym wszyscy gracze bez trudu znajdą w ofercie STS coś dla siebie!

Bonusy bukmacherskie z okazji Euro 2020Praktycznie każda wielka impreza sportowa jest zarazem świętem obstawiania. Z tego powodu bukmacherzy zazwyczaj tworzą specjalne oferty promocyjne przy okazji takich wydarzeń. Częścią wspomnianych ofert są również bonusy bukmacherskie. Czego mogą się spodziewać gracze?

Tak naprawdę bukmacherzy mają pod tym względem duże pole do popisu. Każda firma może tworzyć swoje własne bonusy o zupełnie różnych warunkach. Jednak cechą wspólną takich promocji jest oczywiście to, że dotyczą one konkretnej imprezy sportowej. W praktyce gracze muszą więc obstawiać wybrane mecze lub wydarzenia, aby uzyskać dostęp do nowego bonusu. Na ogół nie ma z tym większego problemu, gdyż oferta zakładów jest wówczas bardzo rozbudowana.

Podsumowując, takie promocje cieszą się wyjątkowo dużym zainteresowaniem. Dlatego gracze powinni uważnie śledzić informacje o nowych bonusach z okazji nadchodzących mistrzostw!

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. STS S.A. (dawniej Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z o.o.) posiada zezwolenie wydane przez Ministra ds. Finansów Publicznych na urządzanie zakładów wzajemnych. Hazard związany jest z ryzykiem.