POLUB MNIE NA FACEBOOKU
Filtry

Teatr Angażuje: gościem nowego cyklu TM będzie Kamilla Baar

16 lutego o godzinie 15.00 Teatr Mały zaprasza na pierwsze warsztaty w ramach nowego cyklu Teatr Angażuje - spotkania z zawodami teatralnymi. Gościem specjalnym będzie Kamilla Baar. Cykl skierowany jest do młodzieży od 16. roku życia.

Kamilla Baar
Kamilla Baar · fot. Kamilla Baar - Kochańska FC / Facebook


Czy chciałbyś przyjrzeć się działaniom ludzi teatru od kulis? Zastanawiasz się, czy bardziej interesuje Cię scenografia, czy raczej rola artysty wizualnego w spektaklu? A może chciałbyś poznać tajniki pracy aktora, reżysera, również reżysera świateł? Jeśli tak, to cykl Teatr Angażuje jest dla Ciebie!

Zapraszamy na nowy projekt Teatru Małego, który skierowany jest do młodzieży w wieku od 16. roku życia, zainteresowanej zawodami związanymi z teatrem. Raz w miesiącu odbędzie się spotkanie (póki co online, poprzez platformę zoom), na którym młodzi ludzie będą mogli porozmawiać z przedstawicielami zawodów związanych z teatrem, a także otrzymać materiały dydaktyczne przydatne dla osób chcących związać się w przyszłości z jednym z zawodów teatralnych i okołoteatralnych.

Teatr rozpoczyna cykl od zawodu aktorki i aktora, który przybliży nam Kamilla Baar już 16 lutego, o godz. 15.00. Spotkanie poprowadzi Joanna Piwowar Antosiewicz i Anna Białoń.

Wszystkich zainteresowanych Teatr zaprasza do kontaktu. Zapisy i szczegółowe informacje na: joanna.piwowar@teatrmaly.tychy.pl. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona!

Link do wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/events/230374898635610

Teatr angażuje
fot. Michał Wac


Teatr Mały

43-100 Tychy
ul. kard. A. Hlonda 1

tel. 32 227 20 67
tel. 32 227 36 11
fax 32 227 20 67

ar / tychy.info, źródło: Teatr Mały