POLUB MNIE NA FACEBOOKU
Filtry

Internetowy kiermasz książek dla Filipka z SMA na Facebooku

Już w tym tygodniu, od piątku 15 stycznia od godziny 16.00 do niedzieli, 17 stycznia do godziny 20.00 potrwa internetowy kiermasz książek dla Filipka Cholewy, który choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Zbieramy na najdroższy lek świata wart 9,5 miliona złotych!

Na pewno macie w domu książki, które są już Wam niepotrzebne, jednak serce nie pozwala ich wyrzucić. Dla Filipka warto puścić je dalej w obieg. Gra jest warta świeczki! Do zebrania jest jeszcze ponad 7 milionów złotych na terapię genową dla chłopca.

Wszystkie licytacje będą trwać do 17 stycznia, do godziny 20.00 na Facebooku Bohaterów Maciusia dla Filipka - aby przejść do strony, kliknij tutaj. Wziąć udział może każdy, zarówno licytując, jak i wystawiając książki!

Każdy post, który będzie brał udział, w kiermaszu książek należy otagować hasłem #kiermaszksiazekdlaFilipka. Zamieszczamy też krótki opis książki i zdjęcia rzeczywiste. Minimalna cena wywoławcza każdego egzemplarza to 5 zł. Książki licytujący będą przebijać o pełne złotówki na zasadzie "kto da więcej".

Dla ułatwienia podpowiadamy, że wszystkie książki znajdziecie, wpisując w wyszukiwarkę hasło "Kiermasz Książek dla Filipka" na grupie Bohaterowie Maciusia dla Filipka.

W razie pytań należy kontaktować się z adminami grupy: Małgorzatą Goomi Rokicką oraz Dominiką Wasilewską poprzez Facebooka.

Filipka możemy wesprzeć w każdym momencie, zasilając zbiórkę na portalu siepomaga.pl dowolną kwotą:kiermasz książek dla Filipka

ar / pless.pl