POLUB MNIE NA FACEBOOKU
Filtry

Akcja Zima 2021 - warsztaty online w bielskich domach kultury

Oddziały Miejskiego Domu Kultury w Bielsku-Białej zapraszają od 7 do 15 stycznia na warsztaty artystyczne, ruchowe i taneczne on-line w ramach Akcji Zima 2021. Wszystko po to, by ferie w izolacji spędzić w sposób ciekawy i rozwijający. Warsztaty będą ciekawą formą spędzania czasu wolnego podczas tegorocznych, tak specyficznych ferii, a ich idea mieści się w sformułowaniu: "przyjemne i pożyteczne". Zobaczcie pełny harmonogram!

ferie 2021


Podczas tegorocznych ferii zimowych każdy z pewnością znajdzie coś ciekawego dla siebie. Warsztaty będą odbywać się oczywiście bez limitu uczestników i bezpłatne, a także bez dodatkowego logowania - będą ogólnodostępne za pośrednictwem Facebooka na fanpage'ach poszczególnych placówek, według podanego poniżej szczegółowego harmonogramu.

Niektóre z nich w tym samym czasie lub z małym "poślizgiem" będą udostępniane na głównym profilu MDK Bielsko-Biała (www.facebook.com/mdkbielsko). Z przygotowanych relacji filmowych będzie można korzystać także w późniejszym terminie, dogodnym dla nas.

- Zróżnicowana oferta tematyczna warsztatów sprawia, że dzieci i młodzież mogą znaleźć to, co najbardziej ich interesuje. Wykwalifikowani instruktorzy postarają się o dostarczenie cennej wiedzy w atrakcyjnej formule. Z warsztatów na pewno chętnie skorzystają odbiorcy, którzy w stacjonarnym trybie uczestniczą w zajęciach podczas roku szkolnego, a w dobie obostrzeń sanitarnych, związanych z koronawirusem, nie mogą przychodzić do placówek MDK - mówi Lech Kotwicz z Miejskiego Domu Kultury.

- Przyłączyć mogą się też inni, nowi odbiorcy zajęć, aby rozeznać swoje zainteresowania, czy pogłębić dotychczasowe, którymi do tej pory zajmowali się samodzielnie, intuicyjnie. Oczywiście w internecie współczesny użytkownik znajdzie w dzisiejszych czasach szereg interesujących materiałów z różnych dziedzin - dodaje pan Lech.

- To, co szczególnie przekonuje do skorzystania z oferty MDK kryje się w tym, że materiały filmowe przygotowuje kadra instruktorska związana z naszym miastem, a więc będzie można dołączyć do którejś z grup po wznowieniu konwencjonalnej, stacjonarnej działalności edukacyjno-kulturalnej. Może to być zatem początek wspaniałej przygody, albo kontynuacja dotychczasowej drogi obranej dla samorozwoju, zabawy i zdobywania określonych kompetencji - zachęca animator kultury.

Harmonogram warsztatówferie 2021


Miejski Dom Kultury

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Niepodległości 42

tel. 032 2153285
fax 032 2153285

ar / bielsko.info, źródło: Miejski Dom Kultury