POLUB MNIE NA FACEBOOKU
Filtry

Tyski Festiwal Słowa - koncert Olgi Bończyk online!

W czwartek, 12 listopada zapraszamy na transmisję interentową koncertu Olgi Bończyk w ramach Logos Fest Festival - VII Tyskiego Festiwalu Słowa. Artystka wystąpi w Teatrze Małym bez udziału publiczności.

Olga Bończyk
Olga Bończyk wystąpi 12 listopada w Teatrze Małym - koncert będzie transmitowany! · fot. materiały prasowe


Koncertu zatytułowanego "Jego portret" będzie można wysłuchać na kanale YouTube Teatru Małego oraz w mediach społecznościowych. Scenariusz wydarzenia poświęconego Jonaszowi Kofcie powstał na potrzeby tegorocznej edycji festiwalu Logos Fest - VII Tyskiego Festiwalu Słowa.

Olga Bończyk urodziła się we Wrocławiu. Na tamtejszej Akademii Muzycznej ukończyła wydział wokalno-aktorski. Swoją karierę rozpoczynała w zespole Spirituals Singers Band, który w tamtych latach był jednym z najbardziej liczących się zespołów gospelowych w Polsce. Od wielu lat w towarzystwie najlepszych polskich muzyków jazzowych koncertuje z recitalami, które cieszą się wielkim uznaniem słuchaczy.

- Kiedy byłam jeszcze bardzo małą dziewczynką, marzyłam o tym, żeby zostać artystką i te marzenia zwyczajnie mi się spełniły. Radość z faktu, że tak się stało, daje mi do dzisiaj poczucie ogromnego spełnienia. To, co dostałam, co sobie wypracowałam oraz to, gdzie dzisiaj jestem, jest dla mnie ciągle wielką radością i takim dziecięcym zdziwieniem, że mi się wszystko udaje - mówi Olga Bończyk.

Teatr Mały

43-100 Tychy
ul. kard. A. Hlonda 1

tel. 32 227 20 67
tel. 32 227 36 11
fax 32 227 20 67

ar / tychy.info, źródło: Teatr Mały