POLUB MNIE NA FACEBOOKU
Filtry

Quiz na 100. rocznicę urodzin św. Jana Pawła II w Goczałkowicach

28 października odbędzie się III Rodzinny Quiz Wiedzowy "Santo Subito", poświęcony życiu i pontyfikatowi papieża Polaka. Zapraszamy rodzinne drużyny do udziału w quizie!

Rodzinny Quiz Wiedzowy to emocjonujące i widowiskowe wydarzenie, podczas którego rodzinne drużyny sprawdzają swoją wiedzę o ważnych dla naszego kraju wydarzeniach historycznych. W poprzednich latach quizy były organizowane z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości oraz 100-lecia wybuchu Powstań Śląskich.

Tym razem świętujemy 100. rocznicę urodzin wielkiego Polaka, św. Jana Pawła II. - To ważna rocznica również dla Goczałkowic, bo w naszej gminie funkcjonowała szkoła podstawowa jego imienia, a na fasadzie budynku "Górnik" znajduje się tablica upamiętniająca ten fakt. Uczcijmy pamięć o wybitnym Polaku! Zapraszam na rodzinny quiz, w którym będzie można sprawdzić swoją wiedzę o św. Janie Pawle II - zachęca Gabriela Placha, wójt gminy Goczałkowice-Zdrój.

III Rodzinny Quiz Wiedzowy "Santo Subito - 100-lecie urodzin Jana Pawła II" odbędzie się 28 października o godz. 17.00 w hali "Goczuś" w Goczałkowicach-Zdroju.

Zgłoszenia należy składać do 23 października w Gminnej Bibliotece Publicznej. Szczegółowe zasady oraz zakres materiałów źródłowych, na bazie których zostaną przygotowane pytania można znaleźć w regulaminie quizu, dostępnym w załączniku.

Quiz zostanie przeprowadzony z uwzględnieniem wszelkich zasad i wymogów sanitarnych ujętych w regulaminie przebywania na terenie hali sportowej.

Konkurs jest organizowany przez Gminę Goczałkowice-Zdrój, Szkołę Podstawową nr 1, Gminny Ośrodek Kultury, Gminną Bibliotekę Publiczną oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji.

quiz rodzinny JP II


Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach-Zdroju

43-230 Goczałkowice-Zdrój
ul. Wisławy Szymborskiej 1

tel. 032 2127424

ar / pless.pl, źródło: GOK Goczałkowice-Zdrój