POLUB MNIE NA FACEBOOKU
Filtry

Rolki, deska i hulajka - Extreme City 2020 w Tychach

Do 28 sierpnia w każdy piątek w skateparku w Dolinie Jaworkowej przy ul. Jaśkowickiej będzie można skorzystać z lekcji jazdy pod okiem profesjonalnych instruktorów rolek, deskorolek oraz hulajnogi.

skatepark, warsztaty, rolki, deskorolka
W Dolinie Jaworkowej przy ul. Jaśkowickiej w każdy wakacyjny piątek potrwają zajęcia nauki jazdy na rolkach, deskorolce i hulajnodze · fot. MOSiR Tychy


Organizatorem warsztatów jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz firma Ekstreme City, która prowadzi szkolenia w zakresie sportów ekstremalnych i bezpieczeństwa.

Terminy zajęć: od 3 lipca do 28 sierpnia w piątki w godzinach 11.00-14.00. Udział w zajęciach jest bezpłatny!

Uwaga! Obowiązuje ograniczona liczba uczestników - maksymalnie do 150 osób - liczy się kolejność przyjścia na miejsce. Zalecane jest przynoszenie własnego sprzętu i kasków. Przed wejściem na teren obiektu i przy wyjściu obowiązkowa będzie dezynfekcja rąk, obuwia i sprzętu sportowego.

Przed przyjściem na zajęcia uczestnicy są zobowiązani o zmierzenia temperatury ciała. Jeżeli jest podwyższona lub występują jakiekolwiek objawy chorobowe, organizatorzy proszą o nieprzychodzenie na szkolenie. Uczestnicy będą też zobowiązani do zachowania dystansu 2 metrów od innej osoby.

Więcej informacji oraz regulamin uczestnictwa w zajęciach na stronie MOSiR: mosir.tychy.pl/1300-mosir-rolki-deska-i-hulajka-extreme-city-2020

MOSIR Tychy

43-100 Tychy
ul. Piłsudskiego 12

ar / tychy.info, źródło: MOSiR Tychy