Praca Pszczyna Praca Pszczyna
POLUB MNIE NA FACEBOOKU
Filtry

[FOTO] Bankowa Street Live wróciła! Na inaugurację zespół Deal Doa

Wszystko zaczęło się w 2015 roku od trzech letnich koncertów. W czwartek, 9 lipca wystartował kolejny, szósty sezon Bankowej Street Live! Na plenerowej scenie wystąpił zespół Deal Doa! Zobaczcie zdjęcia!

Bankowa Street Live - zespół DEAL DOA - 09.07.2020 r. · fot. Andrzej Grynpeter


- Powracamy z koncertami na ul. Bankową. To jeden z pierwszych kulturalnych projektów, która powraca. Koncerty odbywają się na zewnątrz, gdzie łatwiej jest dostosować się do wymogów reżimu sanitarnego. Po raz kolejny we współpracę zaangażowało się Pszczyńskie Centrum Kultury. Warto wziąć udział w inicjatywie. Muzycy, którzy przyjeżdżają do Pszczyny prezentują bardzo wysoki poziom artystyczny, zaś organizatorzy dbają o różnorodność gatunkową - mówi burmistrz Dariusz Skrobol.

Bankowa Street Live - zespół DEAL DOA - 09.07.2020 r.
Bankowa Street Live - zespół DEAL DOA - 09.07.2020 r. · fot. Andrzej Grynpeter


Deal Doa - krótka historia

I tak nastał maj 2018r. Piszemy te słowa a w tle leci pewien remiks (a właściwie para remiksów), który już za niedługo poleci i u Was. Ostatnie miesiące to dla Deal Doa wspaniały czas - odnaleźliśmy ogień, który gdzieś dawno przygasł; poznaliśmy się na nowo i zaczęliśmy tworzyć; każdy sięgnął aż po horyzont swoich uczuć, by wysmażyć coś nowego w promieniach wschodzącego nad Pszczyną słońca...

I niech te chwile trwają. Te momenty wspólnego uniesienia.


Członkowie zespołu:
  • Radoslaw Szewski
  • Dawid "Sojczyn" Sojka,
  • Leszek Kondzielnik,
  • Wojtek "Affa" Świerczyński


Loading...

BM / pless.pl