Praca Pszczyna Praca Pszczyna
POLUB MNIE NA FACEBOOKU
Filtry

Spotkania Karolińskie: Klaudia Walencik w koncercie na Dzień Matki

Przed nami kolejne Spotkania Karolińskie. Tym razem organizatorzy zapraszają na specjalny koncert ?Jej portret? w wykonaniu Klaudii Walencik przy akompaniamencie fortepianu, za którym zasiądzie Dariusz Fijak.

Spotkania Karolińskie: Specjalny koncert z okazji Dnia Matki
Spotkania Karolińskie: Specjalny koncert z okazji Dnia Matki


W trakcie koncertu usłyszymy przede wszystkim twórczość polskich artystów, takich jak Jonasz Kofta, Wojciech Młynarski czy Agnieszka Osiecka. Wykonawcy postarają się odświeżyć i przypomnieć słuchaczom dobrze znane kompozycje i teksty, które w piękny sposób opowiadają o kobietach, uczuciach i relacjach.

Klaudia Walencik to dobrze znana tyszanom wokalistka. Jest absolwentką Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej. Ponadto jest laureatką "Szansy na Sukces" i półfinalistką telewizyjnego show "Mam Talent". Występowała gościnnie na deskach Teatru Rozrywki w Chorzowie i Teatru Małego w Tychach.

Dariusz Fijak to pianista sesyjny, kompozytor, aranżer, pedagog. Współpracował z plejadą polskich gwiazd muzyki rozrywkowej.

Transmisja koncertu odbędzie się 24 maja o godzinie 18.15 na kanale YouTube TV Karolina.

Koncert odbędzie się w ramach cyklu "Spotkań Karolińskich" organizowanych przez Ośrodek Christoforos, Parafia bł. Karoliny w Tychach oraz Miejskie Centrum Kultury w Tychach.

mp / tychy.info