Praca Pszczyna Praca Pszczyna
POLUB MNIE NA FACEBOOKU
Filtry

[E-SPOTKANIE] Miniwyprawy - ciekawostki okolic Krakowa rodzinnie

Kolejne E-spotkanie z Podróżnikiem organizowane przez Klub Wilkowyje Miejskiego Centrum Kultury odbyło się w poniedziałek, 18 maja. Gośćmi byli Kasia, Marek i Malwinka Szewczyk, którzy opowiedzieli o wartych zobaczenia szlakach okolic Krakowa. Zapis spotkania wciąż możemy oglądać!

Loading...


Goście MCK, Kasia, Marek i Malwinka Szewczykowie to rodzina z Krakowa, której największą pasją są podróże. Marek - programista i Kasia - właścicielka butiku z rękodziełem craftDNA, poznali się studiując fizykę. Najchętniej odwiedzają Azję, bo to ich największa miłość. We trójkę zobaczyli już ponad 30 krajów. Z wielką pasją przekonują innych, że z dzieckiem da się wyruszyć w świat, opisując swoje podróże na blogu kasai.eu od 2009 roku. Starają się inspirować wszystkich do poznawania świata i siebie poprzez podróżowanie.

Kasai
Kasia, Marek i Malwinka Szewczykowie wspólnie odwiedzili już 30 krajów · fot. Kasai.eu


- Zazwyczaj prezentujemy slajdy z dalekiej Azji, miejsc dość egzotycznych i będących dla wielu wymarzonymi kierunkami na wyprawę życia. Tym razem chcemy zabrać Was na magiczną wyprawę w poszukiwaniu ciekawostek blisko domu. Okolice Krakowa, Małopolska i sąsiednie województwa mają prawdziwe skarby, które tylko czekają na odkrycie. Szlak Winny, Drezyny, Źródliska, Wiślana Trasa Rowerowa, Dolinki, Parki Krajobrazowe, tajemnicze jaskinie, skały i zamki. A wszystko to dostępne w zaledwie kilkadziesiąt minut jazdy samochodem, bez kupowania biletu na samolot, wielkiego pakowania i jeszcze większych kosztów. Czasem wystarczy pół dnia żeby zrobić prawdziwą wyprawę! 18 maja zabieramy Was na nasze ścieżki. Mamy nadzieję, że wytyczycie własne szlaki po najbliższej okolicy - zapowiadają Kasia, Marek i Malwinka Szewczyk.

W spotkaniu można było uczestniczyć na facebookowym profilu Wilkowyje MCK 18 maja.

Więcej o podróżniczej pasji poniedziałkowych gości można przeczytać na ich stronach:
kasai.eu/
Slajdy i wystawy - kasai.eu/wydarzenia/
Facebook - www.facebook.com/kasai.eu
Instagram - instagram.com/kasai.eu/

O krakowskich szlakach przeczytacie w artykule rodziny Szewczyk OKOLICE KRAKOWA - 10 CIEKAWYCH MIEJSC NA SPACER, ROWER I GÓRSKĄ WĘDRÓWKĘ.

espotkanie

ar / tychy.info, źródło: MCK