POLUB MNIE NA FACEBOOKU
Filtry

Tylko do poniedziałku: nagraj film i złóż życzenia mamom!

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki Miejskie Centrum Kultury w Tychach zaprasza dzieci i dorosłych do złożenia życzeń swoim mamom! Internet sprawia, że odległość nie ma znaczenia. MCK czeka na Wasze filmiki z bliska i daleka, które zostaną opublikowane na profilu facebokowym MCK 26 maja!

dzień matki


Niech 26 maja będzie świętem wszystkich mam - wychowujących te małe, ale i całkiem duże dzieci! Wspólnie z MCK możecie złożyć życzenia - wyjątkowe, ciekawe i kreatywne. Filmy zostaną upublicznione 26 maja na Facebooku Miejskiego Centrum Kultury.

Aby wziąć udział w akcji wystarczy nagrać maksymalnie 30 sekundowy film z życzeniami i przesłać na adres mailowy michal.pozniak@mck.tychy.pl w terminie do 18 maja do godziny 12.00, najlepiej za pośrednictwem serwisu wetransfer.com.

Film należy nagrać w orientacji poziomej w świetle dziennym lub przy dobrym oświetleniu. Pamiętajcie, aby wraz z filmem przesłać podpisaną zgodę na jego wykorzystanie oraz użycie wizerunku.

Formularze zgody na rozpowszechnianie wizerunku w akcji do pobrania na stronie kultura.tychy.pl/dzien-matki-z-mck-nagraj-film-i-zloz-niepowtarzalne-zyczenia/

Zgodę dziecka do 18. roku życia musi wypełnić i podpisać prawny opiekun dziecka.

ar / tychy.info