Praca Pszczyna Praca Pszczyna
POLUB MNIE NA FACEBOOKU
Filtry

Książkowe igraszki w pszczyńskiej bibliotece powracają online!

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna wznawia zajęcia czytelnicze dla rodzin z dziećmi. Będą to interaktywne zajęcia internetowe. W "Książkowych igraszkach" będzie można wziąć udział poprzez Skype. Najbliższe spotkanie już w czwartek, 28 maja o godzinie 16.20.

książkowe igraszki


Aby wziąć udział w zajęciach trzeba zapisać rodzinę telefonicznie pod numerem 32 447 10 06 lub pisząc do biblioteki na Facebooku. Następnie na swoim telefonie lub komputerze należy wgrać program skype - link znajduje się tutaj.

28 maja o godzinie 16.20 należy kliknąć w link join.skype.com/i6udrCy1keXv i dołączyć do spotkania. Nie trzeba się logować. Nie ma też konieczności włączania kamerki, choć bibliotekarze przyznają, że będzie to mile widziane.

Rodzice powinni przygotować dzieci do tego, jak będzie wyglądać wideokonferencja na Skype. W miarę możliwości można przygotować papier, kredki, mazaki oraz ulubione, albo czytane ostatnio książki.

Wymagany jest udział przynajmniej jednej osoby dorosłej, która współpracując z prowadzącym spotkanie bibliotekarzem, będzie czuwać nad bezpieczeństwem najmłodszych w domu oraz wraz z dziećmi weźmie udział w proponowanych aktywnościach. Biblioteka zaprasza do wspólnej zabawy oraz zajrzenia do "igraszkowej" galerii zdjęć: biblioteka-pszczyna.pl/index.php...

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie

43-200 Pszczyna
ul. Piastowska 1

tel. 032 2104244
tel. 032 4471006

ar / pless.pl