Praca Pszczyna Praca Pszczyna
POLUB MNIE NA FACEBOOKU
Filtry

Z kamerą u żubrów. Wirtualny spacer po zagrodzie tylko na pless.pl

Ostatnio odwiedziliśmy z kamerą pszczyński skansen, a 26 marca po raz kolejny zachęciliśmy Was do zostania w domu, zabierając na wirtualny spacer - tym razem po Pokazowej Zagrodzie Żubrów. O mieszkańcach zagrody opowiedział jej dyrektor, Grzegorz Czembor.

Loading...


Na swej drodze napotkaliśmy nie tylko dostojnego żubra, ale także jelenie, daniele, sarny, muflony, osiołka, gęsi i wiele innych ciekawych osobników. Nie zabrakło także zagadek z życia zwierząt.

Odpowiedzi na zagadki można zostawiać w komentarzu pod transmisją na żywo na naszym Facebooku. Konkurs nadal trwa!

Ważne! Odpowiedzi na wszystkie pytania należy umieszczać w jednym komentarzu. Odpowiedzi na pojedyncze pytania w osobnych komentarzach nie będą zaliczane! Wygrywa ten, kto pierwszy rozwiąże poprawnie wszystkie zagadki. Do wygrania będą pendrive'y pless.pl oraz drobne upominki od Zagrody - do odbioru, gdy sytuacja związana z epidemią koronawirusa wróci do normy, a instytucje zostaną otwarte.

Działajmy w myśl zasady #PszczynaSobiePomagaJuż teraz zapraszamy na kolejne spacery na żywo. Śledźcie nasze zapowiedzi na portalu oraz w mediach społecznościowych.

Pokazowa Zagroda Żubrów

43-200 Pszczyna
ul. Żorska 5

tel. 32 447-05-03

ar / pless.pl