POLUB MNIE NA FACEBOOKU
Filtry

Odwołane: Ogólnopolski Festiwal Animacji O!PLA w Suszcu

GOK w Suszcu zgodnie z zarządzeniami w związku z zagrożeniem koronawirusem odwołał Ogólnopolski Festiwal Animacji O!PLA w Suszcu, który miał odbyć się w dniach 10-12 marca i 18 marca.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu


W tym roku Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu po raz pierwszy organizuje lokalny finał festiwalu, do którego zaprosił zarówno najmłodszych, jak i starszych widzów. W ramach festiwalu odbędą się dwa konkursy: konkurs główny, skierowany do dorosłego widza oraz konkurs "Teraz dzieci mają głos", skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

8. Ogólnopolski Festiwal Animacji O!PLA to wydarzenie mające na celu promowanie polskiej animacji wśród widzów w każdym wieku. Od samego początku ambicją O!PLA było docieranie do mniejszych ośrodków w kraju. Charakterystyczną cechą O!PLA jest to, że jurorami są sami widzowie, biorący udział w festiwalu. O!PLA jest próbą odbudowania relacji pomiędzy widzem a polską animacją autorską. Więcej informacji o festiwalu i filmach można znaleźć tutaj: www.polskaanimacja.pl/

Festiwal Animacji O!PLA odbędzie się w dwóch kategoriach:

? Kategoria Teraz dzieci mają głos ( blok dla przedszkolaków 3-5/6 lat i blok dla dzieci 6-9 lat), w ramach którego młodzi widzowie wybierają swojego faworyta spośród najnowszych polskich animacji dla dzieci. Po obejrzeniu filmów dzieci będą głosować na wybrane przez siebie filmy. Zebrane głosy będziemy przesyłać do głównego organizatora.

Projekcje odbędą się w dniach 10-12 marca w sali widowiskowej GOK w Suszcu:
- kategoria przedszkolna - 3-5/6 lat - zapraszamy na godz. 9:00
- kategoria wczesnoszkolna - 6-9 lat - zapraszamy na godz. 11:00

?kategoria Konkurs Główny (blok dla osób dorosłych), w ramach którego dorośli widzowie wybierają swojego faworyta spośród najnowszych polskich animacji. Po obejrzeniu filmów dorośli będą głosować na wybrane przez siebie filmy. Zebrane głosy będziemy przesyłać do głównego organizatora.

Projekcja odbędzie się w dniu 18 marca w sali widowiskowej GOK w Suszcu podczas Kina z Klasą o godz. 18.15

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!
Zachęcamy do udziału.

Więcej informacji pod numerem 32 212 44 91 wew. 20 lub e-mailem: kasia@kulturasuszec.pl

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu


Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

43-267 Suszec
ul. Ogrodowa 22

tel. 32 212 44 91
fax 32 212 44 91
kom. 664 006 906