POLUB MNIE NA FACEBOOKU
Filtry

Don Vasyl i gwiazdy cygańskiej pieśni - koncert przeniesiony na luty!

Koncert "Jedno jest niebo dla Wszystkich" Don Vasyla i gwiazd cygańskiej pieśni w Pszczyńskim Centrum Kultury został przeniesiony na niedzielę, 28 lutego. Bilety zachowują ważność.

Zespół Artystyczny Don Vasyl i Roma powstał w 1987 roku. W nazwie pojawia się "Roma", ponieważ trzon grupy stanowią członkowie legendarnej Romy, która mogła poszczycić się licznymi tournee po całym świecie, w tym koncertami w siedzibie ONZ w Nowym Jorku oraz w słynnej "Paryskiej Olimpii". Z biegiem czasu Don Vasyl odkrył i wypromował utalentowane cygańskie gwiazdy: Dziani, Wasyl Junior, Elza, Patrycja, Carmen, Tobi i wiele innych. Zespół w dalszym ciągu kultywuje tradycje artystyczne Romy.

Bilety w cenie 80,00 zł do nabycia w sekretariacie PCKul oraz na stronie bilety.pckul.pl. Dla emerytów i rencistów bilety po 60,00 zł. Dla grup powyżej 10 osób koszt biletu to 70,00 zł - do nabycia tylko w sekretariacie PCKul.

Wydarzenie zostało przeniesione na luty z powodu poważnej sytuacji epidemicznej. Bilety zakupione przed terminem marcowym i listopadowym zachowują ważność.

Więcej informacji na stronie PCKulu: pckul.pl/don-vasyl-w-pszczynie/

Pszczyńskie Centrum Kultury

43-200 Pszczyna
ul. Piastowska 1

tel. 032 2104551

ar / pless.pl, źródło: PCKul