POLUB MNIE NA FACEBOOKU
Filtry

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny przedstawi "Królową Śniegu" w Teatrze Małym

W sobotę, 29 lutego o godzinie 17.00 w Teatrze Małym w Tychach będzie można zobaczyć spektakl "Królowa Śniegu" Teatru Piasku Tetiany Galitsyny, zwyciężczyni programu ?Mam Talent? oraz prekursorki sztuki malowania piaskiem w Polsce.Pamiętasz opowieść o Królowej Śniegu? Udaj się w artystyczną podróż do świata lodu, czarów i magii 29 lutego w Tychach! Teatr Piasku Tetiany Galitsyny, zwyciężczyni programu ?Mam Talent?, zaprasza na rodzinną odsłonę tej ponadczasowej historii, opowiedzianej śniegiem, piaskiem i światłem. Poczuj dreszczyk emocji oraz dziecięcą radość, oglądając tę zachwycającą zimową opowieść. Pozwól, by Królowa Śniegu zabrała Cię do swojego lodowego zamku. Przyjdź i zobacz na żywo artystyczną interpretację tej przepięknej baśni.

"Królowa Śniegu" Teatr Piasku · fot. materiały prasowe


Dopełnieniem niezapomnianego show jest piękna muzyka oraz gra aktorska. Spektakl polecany jest dla dorosłych oraz dzieci od 5. roku życia. Trwa 70 minut bez przerwy.

Więcej informacji na temat tego wydarzenia można znaleźć na stronie www.teatrpiasku.pl. Ceny biletów: 65, 75, 85 zł. Bilety dostępne na www.teatrpiasku.pl

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny "Królowa Śniegu" w


Teatr Mały

43-100 Tychy
ul. kard. A. Hlonda 1

tel. 32 227 20 67
tel. 32 227 36 11
fax 32 227 20 67

BM / tychy.info