Praca Pszczyna Praca Pszczyna
POLUB MNIE NA FACEBOOKU
Filtry

[ZDJĘCIA] Duże zainteresowanie giełdą narciarską - będzie kolejna?

W sobotę po raz pierwszy w Pszczynie odbyła się Giełda Zimowego Sprzętu Sportowego, połączona z wyprzedażą garażową.

Giełda zimowego sprzętu sportowego w Koszarach Ułańskich w Pszczynie - 30.11.2019 · fot. Andrzej Grynpeter


Od pewnego czasu Agencja Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej organizuje w Koszarach Ułańskich cykliczne wyprzedaże garażowe. Tym razem w sobotę, 30 listopada postanowiono po raz pierwszy połączyć wyprzedaż garażową z Giełdą Zimowego Sprzętu Sportowego.

W Giełdzie wzięło udział blisko 10 wystawców reprezentujących sklepy i komisy ze sprzętem sportowym, a także osoby indywidualne, które postanowiły sprzedać swoje stare narty, czy buty narciarskie.

Jak się okazało, giełda cieszyła się dużym zainteresowaniem. Pojawiło się wielu chętnych do nabycia sprzętu sportowego umożliwiającego uprawianie sportów zimowych. Jak podkreślali kupujący, była to dobra okazja do zapoznania się z ofertą używanego sprzętu i nabycia interesujących ich elementów wyposażenia.

Giełda zimowego sprzętu sportowego w Koszarach Ułańskich w Pszczynie - 30.11.2019
Giełda zimowego sprzętu sportowego w Koszarach Ułańskich w Pszczynie - 30.11.2019 · fot. Andrzej Grynpeter


Wśród kupujących było zwłaszcza wielu rodziców, którzy postanowili nabyć narty, snowboardy, kaski czy buty narciarskie dla swoich dzieci, które już wkrótce będą stawiały pierwsze kroki na stokach narciarskich.

W związku z dużym zainteresowaniem wydarzeniem, możemy spodziewać się, że giełda zagości w Koszarach Ułańskich w okresie zimowym tak jak wyprzedaż garażowa na stałe.

new, ups, BM / pless.pl