POLUB MNIE NA FACEBOOKU
Filtry

Piotr Fronczewski i Katarzyna Ucherska w Teatrze Małym!

Zapraszamy na przedstawienie ?Edukacja Rity? Williego Russela z udziałem Piotra Fronczewskiego i Katarzyny Ucherskiej, które odbędzie się w niedzielę, 27 października o godzinie 18.00 w Teatrze Małym.

prof. Andrzej Strzelecki
prof. Andrzej Strzelecki


W dniu prezentacji przedstawienia pt. ?Edukacja Rity?, Teatr Mały zaprasza na spotkanie z aktorem i reżyserem, a w latach 2008-2016 rektorem Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie,
prof. Andrzejem Strzeleckim.

To pierwsze wydarzenie w ramach cyklu Aktor w DIALOGU, stanowiące płaszczyznę do rozmowy nad kondycją współczesnego aktorstwa, a także kierunkami rozwoju sztuki scenicznej, co stanowi jeden z istotnych elementów realizacji programu AKTOR-WIDZ, będącego tematem aktualnego sezonu w Teatrze Małym w Tychach.

Na spotkanie, stanowiące również wprowadzenie do spektaklu pt. ?Edukacja Rity? - rozmowę z jej inscenizatorem, prof. Andrzejem Strzeleckim - zapraszamy 27 października do Teatru Małego (Pokój Edukacji Twórczej, I piętro) o godzinie 16:30.

Spotkanie poprowadzi Paweł Drzewiecki - Dyrektor Teatru Małego w Tychach. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Dla tych z Państwa, którzy nie znajdą miejsca w Pokoju Edukacji Twórczej, zapewnimy transmisję na żywo tego wydarzenia. Będzie ona dostępna we foyer Teatru Małego, a także w internecie (link do transmisji będzie dostępny niebawem).

Loading...


Opis przedstawienia:

Ona - młoda fryzjerka z niezamożnej rodziny marzy o wyrwaniu się do lepszego świata i dlatego zostaje studentką uniwersytetu otwartego. Tam trafia na Niego - nadużywającego alkohol, doświadczonego profesora literatury. Ona to wulkan energii, entuzjazmu i młodzieńczej otwartości. On - niespełniony poeta, zamknięty w sobie, zgorzkniały i zrezygnowany. Wkrótce okaże się, że ta przypadkowa znajomość nieoczekiwanie zmieni ich oboje? Mądre i zabawne dialogi, znakomici Aktorzy i Reżyser z poczuciem humoru to wszystko składa się na spektakl, który bawi, wzrusza i skłania do refleksji.

Obsada: Katarzyna Ucherska, Piotr Fronczewski
Autor: Willy Russel
Reżyseria: Andrzej Strzelecki
Scenografia: Tatiana Kwiatkowska
Muzyka i wykonanie: Szczepan Pospieszalski
Przekład: Karol Jakubowicz

Cena biletu: 65 zł
Promocja: 110 zł za bilet na 2 spektakle Sceny Konesera: ?Edukacja Rity? oraz ?Wielki John Barrymore? (18.11.2019)

?Edukacja Rity?


43-100 Tychy
ul. kard. A. Hlonda 1

tel. 32 227 20 67
tel. 32 227 36 11
fax 32 227 20 67

BM / tychy.info, źródło: Teatr Mały