POLUB MNIE NA FACEBOOKU
Filtry

Spektakl "Szac" w reżyserii Iwony Woźniak w MDK

Miejski Dom Kultury wraz z Teatrem Naumionym z Ornontowic zapraszają 18 października o 19.00 na spektakl "Szac" w reżyserii Iwony Woźniak.

To kolejny po uwielbianych przez publiczność "Kopidole"  i "Hebamie" spektakl, w którym aktorzy wraz z reżyserką Iwoną Woźniak powracają do śląskiej gwary, obyczajowości i tradycji. Tym razem ich praca koncentrowała się wokół losu i miłości - dwóch niezwykłych sił, które czynią ludzkie życie nieprzewidywalnym, pełnym głębokich przeżyć. Jak mówi Iwona Woźniak, Pomysł realizacji spektaklu był początkowo zupełnie inny - mieliśmy opowiedzieć historię "zolyt", czyli jak to kiedyś bywało z zapoznaniem, oswajaniem się ze sobą, miłością. Chcieliśmy powspominać, przyjrzeć się dawnym zwyczajom, tak jak Teatr Naumiony ma w swoim zwyczaju. Chcieliśmy jednak także, aby na te dawne historie spojrzeć z dzisiejszej perspektywy i podjąć refleksję - co się zmieniło, a co nam zostało.

Informujemy, iż rezerwacje biletów na imprezy kulturalne i kinowe nieodebrane na tydzień przed planowanym wydarzeniem tracą ważność.

Zwrotu zakupionych biletów można dokonać najpóźniej na 2 dni przed planowanym wydarzeniem, na podstawie paragonu.

Miejski Dom Kultury,Kino Świt


43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Niepodległości 42

tel. 032 2153285
fax 032 2153285

aka / czecho.pl