Filtry

Kamień stara cegła płytki na dom ściany domu

100,00 zł, Wielgomłyny

12 zdjęć

Nasza firma to w stu procentach polski producent wytwarzający i dostarczający takie materiały jak  kamień elewacyjny i kamień hydrotechniczny  oraz obudowy kominkowe i całe kominki i to wszystko z własnych surowców skalnych , ze złóż piaskowca kolorowego z niepowtarzalną kolorystyką w naszym kraju. Kopalnia kamienia Grabowie I to jedno ze złóż   będące własnością firmy   Kamieniarstwo Pawlik ze wsi Grabowie koło  Karczowa  na skraju województwa łódzkiego przy granicy z województwem świętokrzyskim.
W tej kopalni i nie tylko bo w sumie mamy ich obecnie pięć wydobywany   kamień naturalny piaskowiec  tylko i wyłącznie sposobami  bez użycia środków wybuchowych  za pomocą  koparek  kołowych i gąsienicowych wyburzeniowych wyposażonych w osprzęt służący do odspajania lub skruszenia calizny złoża  kamienia  występującego tam w stanie rodzimym oraz dodatkowo wspomagamy wydobycie maszynowe ręcznym wierceniem za pomocą  wiertarki pneumatyczno-udarowej . Po  wykorzystaniu wiertarki pneumatycznej  stosujemy  kliny trójdzielne lub wywiercone otwory zalewamy  proszkiem rozprężnym  do odspajania większych bloków skalnych lub tworzymy tzw. spody robocze do prowadzenia jak najbardziej ekonomicznego wydobycia oraz z segregacją jakościową pozyskanego surowca skalnego.
Wydobyty  surowiec skalny  przerabiamy w zakładzie kamieniarskim zlokalizowanym w malowniczej wiosce Grabowie na : kamień stara cegła na ściany domu , kamień hydrotechniczny, kamień na ściany domu z ociepleniem   oraz kamień murowy i kamień ogrodowy  a także obudowy kominkowe i pospółkę drogową powstającą przy wydobyciu bloków skalnych i kamienia murowego. 

https://www.youtube.com/watch?v=8ah1ueZ4Mno

Kontakt

Firma
Tel. 604581097
Zobacz więcej ogłoszeń użytkownika (5).