Filtry

Zespół Muzyczny VOCAL

Pszczyna

Jesteśmy energicznym trzyosobowym zespołem w składzie: klawisze, saksofon i wokal oferujący profesjonalną oprawę muzyczną wszelkiego rodzaju imprez i wydarzeń takich jak: wesela, urodziny, studniówki, komersy, dancing, festyny , zabawy sylwestrowe po imprezy firmowe. Nasze doświadczenie oraz zamiłowanie do muzyki pozwala nam trafnie oceniać preferencje muzyczne potencjalnych odbiorców. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki repertuar z różnych gatunków i stylów muzycznych a usługi są zawsze indywidualnie dobierane do potrzeb naszych Klientów. Dbając o wysoki poziom artystyczny, staramy się uaktualniać repertuar na bieżąco, a także pracować na sprzęcie najwyższej jakości renomowanych firm. Posiadamy także własne oświetlenie co pozwala nam uświetnić imprezę. W Sposób zabawny z należytym wyczuciem prowadzimy także wszelkiego rodzaju zabawy i konkursy.
Pochodzimy z okolic Pszczyna-Żory i obsługujemy głównie imprezy na terenie Śląska i Małopolsk ale jesteśmy otwarci na propozycje również z innych regionów kraju.
Bo dla nas muzyka to pasja, którą chcemy się z Wami dzielić

CO ZAPEWNIAMY :
- szeroki repertuar obejmujący oryginalne aranżacje utworów z różnych stylów muzycznych, na każdą okazję oraz dla wszystkich pokoleń gości,
-profesjonalne oświetlenie,
- całościowe prowadzenie, organizowanie zabaw i konkursów,
- gwarantujemy wysoki poziom usług i pełną kulturę osobistą

Poniżej link gdzie można posłuchać Naszych utworów - nagrania amatorskie z prób, istnieje możliwość umówienia się i posłuchania Nas na próbach :)
https://www.youtube.com/channel/UC9YGaDs57_wYCtBi2d3d2Og/videos

Serdecznie zapraszamy.

Kontakt

Osoba prywatna
Tel. 782941777
Ilość wysłanych formularzy: 0