Filtry

NNW szkolne - ubezpieczenie dzieci 100 % online

Cena do negocjacji, Cała Polska

4 zdjęcia

Rodzicu, łatwo odhaczysz ze mną ten ważny punkt na liście zadań w najbliższym czasie :)

Sprawdź, czy Twoja pociecha jest ubezpieczona. Jeśli nie, lub jeśli polisa kończy się niebawem to warto, wiedzieć, że z nami zrobisz to szybko i w zakresie jaki chcesz. Nawet stojąc w korku, wystarczy smartfon :)

A wszystko pod tym adresem:
https://bezpieczny.pl/ubezpieczenia-dzieci/24277

Dzięki współpracy z Bezpieczny.pl "wszyłam" tu już dla Ciebie kod rabatowy "24277", by nie trzeba go było poszukiwać ani pamiętać. Dziel się śmiało tymi linkami z rodziną czy znajomymi :)

WAŻNE - polisa szkolna zawiera rabat ponad 50% do portalu Odrabiamy.pl Jeśli jeszcze nie znasz "odrabiamy" zapytaj dziecka czy przyda mu się ten dostęp. Zaprawniam, że warto. Doceni to każdy uczeń i rodzic od 1 klasy po maturzystów :)

Wybierz zakres pamiętając, że żłobkowa, przedszkolna, szkolna polisa nie jest obowiązkowa, zaś zapewnienie dziecku właściwej ochrony ubezpieczeniowej można już pod rodzicielski obowiązek nieśmiało podciągnąć :)

A zatem wskocz na stronę, wybierz właściwy dla Was zakres, kup w kilka minut, polisę otrzymaj po chwili mailowo i już gotowe :) Ja też chętnie pomogę gdyby coś było niełatwe.

A potem -zachęcam- skorzystaj z całej gamy naszych ubezpieczeniowych rozwiązań z rabatami na tej stronie. Bo po co przepłacać.

A z nami ubezpieczysz też psa, wakacje, dom i samochód no i prze-elastyczne zakresowo polisy życiowe dla Ciebie, znajomego i teściowej.

W przypadku pytań na stronie znajdziesz mój nr telefonu.

Zapraszam :) Czy już dzisiaj dołączysz do grona moich bezpiecznych Klientów czy poczekasz z tym do jutra?

Kontakt

Firma
Tel. 501746606