POLUB MNIE NA FACEBOOKU
Filtry

Przyspieszanie laptopa i komputera, Informatyk,

50,00 zł, Bielsko-Biała

Witam.
Czy chciałbyś aby Twój stary komputer lub laptop znacznie przyspieszył? Wyskakują natarczywe reklamy, komputer uruchamia się kilka minut? Coś nie działa?
Nie ma potrzeby inwestowania w nowy sprzęt za kilka tysięcy, zwykle w takiej sytuacji wystarczy wymienić dysk na szybki SSD lub oczyścić system z niepotrzebnych śmieci (nawet jeśli jest to sprzęt liczący ponad 13 lat)

Tutaj link do filmu na youtubie, porównujący jak działa ten sam laptop ze zwykłym HDD, a jak po wymienie na szybki dysk SSD.

www.youtube.com/watch?v=SKm9aa2siAM

Co ciekawe jeszcze niedawno takie dyski o sensownej pojemności kosztowały około 400zł, dziś to koszt 80zł za nowy.

Bywało tak że stary laptop uruchamiał się 2 minuty, a po mojej usłudze włączał się kilkanaście sekund. Bardzo mnie cieszy gdy stary sprzęt dostaje drugie życie i to że będzie jeszcze długo służyć.

Zaczynam pracę od diagnozy, żeby być pewnym w czym tkwi problem. Gdy już wiem dzwonię do klienta i przedstawiam kilka propozycji. U mnie zawsze będziesz wiedział ile ostatecznie zapłacisz.

Wgrywam niezbędne sterowniki oraz antywirusa, doradzam odnośnie sprzętu, instaluje użytecznie oprogramowanie według potrzeb klienta. Rozwiązuje problemy z oprogramowaniem lub instalacją czegoś. Odzyskuję również dane z niedziałającego już sprzętu.

Nie musisz się obawiać, że po wykonaniu usługi utracisz potrzebne dane, zwykle tworzę ich kopie na pulpicie po wgraniu czystego systemu. Możemy się też umówić, że przeniose dane jeden do jeden z powolnego dysku na ten szybki (zostanie wtedy wszystko tak jak było, tylko że będzie działać znacznie szybciej)

Proszę o kontakt telefoniczny lub przez formularz wujkafranka, zawsze oddzwonię. (najlepiej opisać problem w kilku słowach)
Osiedle Leszczyny, Żywiecka, Bielsko-Biała zapraszam.

Kontakt

Osoba prywatna
Tel. 665221911
Ilość wysłanych formularzy: 0