Praca Pszczyna Praca Pszczyna
POLUB MNIE NA FACEBOOKU
Filtry

Obróbka CNC

Pszczyna

12 zdjęć
Firma MAR-MET od samego początku działalności stawia na numeryczną technologię obróbki skrawaniem CNC. Zastosowanie nowoczesnych maszyn przekłada się bezpośrednio na dynamikę i najwyższą dokładność w podstawowej dziedzinie naszej działalności, jaką jest obróbka metalu CNC. Nasza firma stale rozszerza swoją ofertę, chcąc sprostać każdemu zadaniu, zdobywając coraz większą liczbę zadowolonych klientów, ceniących sobie precyzję wykonania, terminowość i rzetelność podczas długoterminowej współpracy.

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu obróbki skrawaniem wszelkich gatunków stali, metali kolorowych oraz tworzyw sztucznych metodą frezowania i toczenia CNC

TOCZENIE CNC
Wykonujemy usługę obróbki toczenia CNC z wykorzystaniem centrum obróbczego z napędzanymi narzędziami. Umożliwiają one wydajną i dokładną obróbkę detali zwiększając wydajność dzięki skróceniu czasów obróbki przy zastosowaniu całego procesu na jednej obrabiarce CNC, zwiększenie elastyczności produkcji, oraz dużą powtarzalność geometryczną wytwarzanych przedmiotów.

FREZOWANIE CNC
To jedna z ważniejszych i kompleksowych usług, którą oferujemy naszym klientom. Świadcząc usługi frezowania CNC zachowujemy najwyższe standardy obsługi. Stałe kontrolowanie jakości pozwala nam na zachowanie powtarzalności detali. Dbamy o zadowolenie Klienta i przekazanie w pełni kompletnego i zgodnego z dokumentacją zamówienia.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który pozwala na realizowanie zaawansowanych zleceń. Detale wykonujemy w ilościach według potrzeb, od jednej sztuki jako prototypy, jak i seryjne ilości.
Wspomagamy się również nowoczesnym oprogramowaniem CAD/CAM NX Siemens, które daje nam możliwość wykonania skomplikowanych geometrycznie detali.

Kontakt

Firma
Tel. 600710909
Ilość wysłanych formularzy: 0