POLUB MNIE NA FACEBOOKU
Filtry

Sibutramin Swiss, phentermine,Adipex rs, meridia

190,00 zł, Kraków

10 zdjęć
www.krainapiekna.net

SIBUTRAMIN 20MG 100 Tabletek Firma/Producent Swiss Pharm
Szwajcarska Firma jedna z najtańszych na rynku
PROMOCJA
100szt 260zł
NOWA CENA 100SZT 190ZŁSibutramine Swiss jest obecnie jednym z najbardziej poszukiwanych na rynku produktów do szybkiej utraty wagi. Jest produkowany przez szwajcarską firmę o nazwie Swiss. Naród szwajcarski jest ogólnie znany ze swojego wysokiego poziomu ekonomicznego, doskonałych produktów i profesjonalnych usług, dlatego nie ma wątpliwości co do tego, jak wysokiej jakości lek musi być Sibutramine Swiss. Czy chcesz być piękna i szczupła? Czy nie możesz utrzymać zadowalającej wagi? Odpowiedź nie ma znaczenia, ponieważ dzięki produktowi Sibutramine Swiss możesz osiągnąć idealną sylwetkę w krótkim czasie.Opis

Co to jest Sibutramine Swiss i dla kogo jest przeznaczony?

Sibutramine Swiss to lek opracowany przede wszystkim w celu zmniejszenia nadmiernej masy ciała. Każda tabletka zawiera do 20 mg sibutraminy, więc efekty są silniejsze niż w przypadku podobnych produktów przy niższej dawce tej substancji czynnej. Sibutramina zarządza częścią mózgu wpływającą na apetyt. Wywołuje uczucie sytości, a także zwiększa wydatek energetyczny. Sibutramina zawiera serotoninę i noradrenalinę. Substancje te są bardzo skuteczne, noradrenalina wprawia organizm w stres, a tym samym wymusza utratę tłuszczu, serotonina wręcz przeciwnie, uspokaja, a tym samym tłumi głód. Jest przeznaczony dla otyłych pacjentów, którzy mają chorobę sercowo-naczyniową w swojej historii medycznej i nie są w stanie schudnąć poprzez dietę i ćwiczenia. Ponadto jest przeznaczony dla wszystkich, którzy nie utrzymali swojej masy ciała przez trzy miesiące.Jak stosować Sibutramine Swiss?

Zalecana dawka to jedna tabletka 20 mg Sibutramine Swiss, którą należy pić każdego ranka popijając szklanką wody przed posiłkiem.Jakie są skutki uboczne Sibutramine Swiss?

Tymczasowe działania niepożądane obejmują łagodne nudnośc. Sibutramine Swiss nie jest zalecany u pacjentów z chorobami serca i chorobami układu sercowo-naczyniowego oraz z ciężkimi zaburzeniami czynności nerek lub wątroby.


Jak każdy inny lek przeciw otyłości, Sibutramine 20 mg Swiss Pharm pomaga szybko schudnąć, gdy osoba przestrzega diety podczas jej stosowania. Ponieważ apetyt zmniejsza się już w pierwszym dniu stosowania tabletek dietetycznych Sibutramine Swiss Pharm, pacjent od pierwszego dnia terapii przeciw otyłości kontynuował bez negatywnych objawów na diecie.
Pigułki dietetyczne Sibutramine Swiss Pharm powinny być przyjmowane w tym samym czasie, nie częściej niż raz dziennie. Stosowanie tabletek dietetycznych Sibutramine Swiss Pharm nie zależy od przyjmowania pokarmu. Jeśli przyjmujesz tabletki dietetyczne Sibutramine Swiss Pharm po jedzeniu, ich aktywność anoreksgeniczna nie jest zmniejszona.
? Przebieg leczenia przeciw otyłości zaleca się rozpocząć od pojedynczej dawki dobowej Sibutramine 20 mg Swiss Pharm.
? Jeżeli po 4 tygodniach codziennego podawania pojedynczej dawki 20 mg sybutraminy nie osiągnięto klinicznie znaczącego zmniejszenia masy ciała, dawkę dobową należy zwiększyć do 25 mg.
Pacjentom, u których wystąpią poważne działania niepożądane po rozpoczęciu przyjmowania sibutraminy w dawce 20 mg, zaleca się zmniejszenie dawki dobowej do 5 mg. Następnie dzienną dawkę sibutraminy można zwiększyć do 25 mg. Dzienna dawka sibutraminy powinna być stopniowo zwiększana o nie więcej niż 5 mg co 4 tygodnie.

MERIDIA FORTE BLISTRY cena: 30SZT 170ZŁ, 90SZT 390ZŁ
ADIPEX LONG BLISTRY cena: 30SZT 190ZŁ, 90SZT 410ZŁ
ADIPEX RS cena: 30szt 160zł, 90szt 250zł
PHENTERMINE 37,5mg cena: 140zł, 90szt 270zł
PHEN 375 cena: 30szt 180zł, 90szt 400zł
Sibutril Blistry 15mg cena: 30szt 150zł, 90sz 250zł
Sibutramine 20mg cena: 30szt 140zł, 90szt 280zł
SIBUTRAMIN 20MG 100szt cena: 100szt 190złProdukt niedozwolony dla osób poniżej 18 tego roku życia oraz osób z chorobami serca.WYSYŁKA GRATIS
Pobranie ze sprawdzeniem zawartości, kurier z dnia na dzień.

www.krainapiekna.net


TEL 534 347 202

Kontakt

Osoba prywatna
Tel. 534347202
Ilość wysłanych formularzy: 1