POLUB MNIE NA FACEBOOKU
Filtry

WOLNE MIEJSCA ŻŁOBEK PSZCZYNA UL.BIELSKA 16

365,00 zł, Pszczyna

Rodzicu:
Odwiedź nas - zobacz - zapisz! NISKIE CZESNE !!!

Nasz żłobekto miejsce dobrej zabawy, mądrości, szczęścia i radości.

W Niepublicznym Żłobku TROSKLIWE MISIE zapewniamy opiekę dla dzieci w przedziale wiekowym od 20 miesiąca życia do 3 lat. Dbamy o to, aby Wasze dzieci czuły się u nas bezpieczne i szczęśliwe, dobrze się rozwijały.
Naszym głównym celem jest indywidualne podejście do rozwoju każdego wychowanka. Nad Waszymi pociechami nieustannie czuwa sympatyczna i wykwalifikowana kadra, wykorzystująca wszelkie techniki i metody stymulowania rozwoju. Aby odpowiednio zachęcić dzieci do personalnego i edukacyjnego rozwoju, nasi opiekunowie realizując zajęcia , stosują unikalne podejście pedagogiczne, które jest kombinacją walorów edukacyjnych oraz atmosfery wolności i zabawy zachęcającej do nauki. Wszystkie te działania mają na celu wspieranie dziecka w doświadczaniu świata. Aby zapewnić dzieciom jak najlepsze przygotowanie do dalszych, ważnych etapów życia, przygotowaliśmy szeroką gamę ciekawych zajęć.
- naukę języka angielskiego - nauka poprzez zabawę, dzieci podczas zabawy poznają język wszystkimi zmysłami.
- sensoplastykę,- tworzymy przeróżne masy o różnych konzystencjch. Poznajemy nowe smaki, zapachy i barwy. Ćwiczymy kreatywność Dziecka i pobudzamy jego twórcza ekspresję.
-zajęcia plastyczne- pobudzamy dziecięcą wyobraźnie poprzez malowanie, rysowanie, kolorowanie. Rozwijamy zdolności manualne i umysłowe
- rytmika, muzyka i taniec -podczas tych zajęć rozwijamy koordynację ruchową i inwencje twórczą dziecka.
- zajęcia ruchowo gimnastyczne
- dogoterapię- zajecia z psem ułatwiające kontakt z otoczeniem, zwierzętami, pokonywanie strachu
- szeroka współpraca ze środowiskiem lokalnym (korzystamy z zajęć edukacyjnych proponowanych przez Bibliotekę, dom kultury, lokalne kluby sportowe, przedszkola itp.)
- systematyczną współpracę z rodzicami uwzględniającą ich oczekiwania wychowawcze i opiekuńcze

W pracy z naszymi dziećmi dobieramy zabawy tak, aby oddziaływać na wszystkie zmysły. Osiągamy to pracując metodami aktywnymi, wykorzystując przede wszystkim metody pedagogiki zabawy. Zabawy i ćwiczenia w naszym żłobku są planowane tak, by maluchy od najmłodszych lat miały możliwość rozwijania się na wielu płaszczyznach i odkrywania swoich pasji.
Żywieniem Państwa pociech zajmuje się profesjonalny catering, spełniający rygorystyczne wymogi w zakresie przepisów Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, a schemat posiłków przygotowywany jest przez dietetyka dziecięcego i dostosowywany do indywidualnej diety każdego dziecka (jeśli zachodzi taka potrzeba, ze względów np. alergicznych).
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby żłobek było bezpiecznym i przyjaznym miejscem do pobytu, rozwoju i beztroskich zabaw Państwa pociech. Wszystkie sale są jasne, bogate w pomoce dydaktyczne, zabawki, meble są dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci. Łazienki dostosowane do wzrostu dzieci. Wszystko to sprawia, że pomieszczenia są proste w przemieszczaniu się, wygodne i zapewniają bezpieczeństwo. O czystość mikrobiologiczną powietrza dba system IOXY, który zapewnia nam ochronę przeciwbakteryjną, jonizuje i filtruje powietrze, usuwając efekty smogu.
Żłobek dysponuje placem zabaw dostępnym bezpośrednio z wyjściem z sal. Codziennie w miarę sprzyjającej pogody i zważając na czystość powietrza, chodzimy na edukacyjne wyprawy i korzystamy z możliwości jakie daje przylegający teren zewnętrzny. Nasza placówka wyposażona jest w nowoczesne wózki 6 osobowe posiadające pasy bezpieczeństwa, dlatego tez nasze najmłodsze dzieci maja możliwość korzystania ze spacerów.
Pracujemy od godziny 6:00 do godziny 17:30.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
ZAPISU DZIECKA MOŻECIE PAŃSTWO DOKONAĆ RÓWNIEŻ PRZEZ LINK:
ZAPISYtroskliwemisie.zgloszenia24.pl
Lub pod numerem telefonu :795805100

Kontakt

Firma

Ilość wysłanych formularzy: 0