POLUB MNIE NA FACEBOOKU
Filtry

Kastelnik | Sprzątanie po zmarłych w Warszawie 24H

700,00 zł, Warszawa

Kastelnik Ostatniesprzatanie.pl to firma z doświadczeniem, od 2013 roku specjalizująca się w dezynfekcji pomieszczeń po zmarłych oraz oferuje sprzątanie, czyszczenie po zgonie wraz z dezynfekcją mieszkań oraz powierzchni biurowych w Warszawie. W naszej pracy wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt do czyszczenia i dezynfekcji po zmarłych np. przemysłowe generatory ozonu oraz maszyny do czyszczenia silnych zabrudzeń przy użyciu suchego lodu lub pary.

Oferujemy następujące usługi:

- sprzątanie mieszkania po zgonie na terenie miasta Warszawa;
- sprzątanie mieszkania po zmarłym;
- sprzątanie mieszkań zaniedbanych;
- sprzątanie po wypadku i usuwanie krwi;
- dezynfekcja mieszkania po zgonie;
- dezynfekcję pomieszczeń w tym biurowych;
- dezynfekcja mieszkania po zmarłym;
- sprzątanie po zgonie i usuwanie plam z krwi;
- sprzątanie po zmarłym;
- ozonowanie pomieszczeń;
- ozonowanie samochodów;
- dezynfekcję po wypadku w zakładzie pracy;
- dezynfekcję pomieszczeń i usuwanie wirusów i bakterii;
- usuwanie krwi po wypadku;
- utylizacja i wywóz odpadów niebezpiecznych.

Nasze usługi realizujemy zarówno dla osób indywidualnych, firm, zakładów pracy. Wystawiamy dokumentację oraz certyfikat z przeprowadzonych prac.

Pracujemy w woj. mazowieckim a w szczególności nasze usługi realizujemy w miastach takich jak: Warszawa Śródmieście, Białobrzegi, Błędów, Otwock, Piaseczno, Mińsk Mazowiecki, Wyszków, Siedlce, Łuków, Marki, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Sochaczew, Nowy Dwór Mazowiecki, Legionowo, Serock, Płońsk, Rawa Mazowiecka, Skierniewice, Łowicz, Wyszków, Garwolin, Warka, Pułtusk, Teresin,


Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą dotycząca sprzątania po zgonie na naszej stronie internetowej ostatniesprzatanie.pl/sprzatanie-mieszkania-po-zmarlym-warszawa/ oraz do kontaktu tel. +48 735-960-510 lub +48 660-577-511.

Zadzwoń do nas!

Kontakt

Firma
Tel. +48 735-960-510