Praca Pszczyna Praca Pszczyna
POLUB MNIE NA FACEBOOKU
Filtry

Korepetycje język angielski bez stresu

Cena do negocjacji, Pszczyna

5 zdjęć
Angielski dla pragnących płynnie, pewnie i bezstresowo mówić po angielsku. Przygotowanie do matury.
Posiadamy wieloletnią i praktyczną umiejętność nauczania języka angielskiego wyniesioną z pracy w renomowanych firmach irlandzkich i amerykańskich. Wester Union, Like Mobile, Larche and more. Nauczamy posługiwania się językiem angielskim w sposób praktyczny, efektywny, przyjemny i szybki. Osoba zostanie gruntownie przygotowany do podjęcia pracy I nabycia umiejętność wymaganych w każdej sytuacji życiowej i zawodowej. Prowadzenia praktyk specjalistycznych, współpracy z zagranicą oraz wyjazdu do kraju anglojęzycznego. Posługiwanie się tą praktyczną umiejętnością w każdej życiowej sytuacji gwarantuje sukces zawodowy, pewność siebie i ogromną satysfakcję. Dajemy 100% gwarancję sukcesu wynikającą z wieloletniego doświadczenia i sprawdzonej skuteczności przetestowanej podczas szkolenia pracowników międzynarodowych korporacji i prywatnych studentów za granicą oraz dzieci& młodzieży. W ramach lekcji, możliwe rozmowy przez telefon z native speakers z wielu krajów.Materiały sa wliczone - wystawiamy fakturę. Dla najlepszych studentów istnieje możliwość uzyskania pracy w firmach zagranicznych lub współpracy z nimi.

Rekomendacje i opinie studentów:
Świetny nauczyciel, rozmówca. Potrafi przełamać barierę językową, dzięki czemu zaczęłam stosować znane mi dotychczas słowa i konstrukcje gramatyczne w języku angielskim. Z częstotliwością zajęć poprawia się moja płynność w mówieniu, a zarazem wzbogacam wiedzę o nowe słowa i zwroty. Przygotowuje do pracy, do wyjazdu, zawsze służy pomocą . Widać, że nauka innych ludzi daje mu przyjemność i satysfakcje, jeśli widzi efekt swojej pracy. Polecam i kontynuuję, bo naprawdę warto. His English is great!

Fantastyczny ekspert językowy! Jest osobą optymistyczną, doskonale motywuje do pracy, a lekcje z nim są naprawdę przyjemne. Każdego ucznia traktuje indywidualnie, a dzięki zajęciom z nim udało mi się opanować wiele nowych i ciekawych zwrotów, a także przełamałam barierę w komunikowaniu się w języku angielskim. :)

Jego niesamowity talent do nauczania , wspaniałe podejście do ludzi, troska o dopasowanie programu nauczania do indywidualnych potrzeb i anielska cierpliwość mogą zdziałać cuda. Wiedza i profesjonalizm. GORĄCO POLECAM.


Zajęcia on-line lub z dojazdem do firmy, domu bądź miejsca dogodnego dla studenta/ ów Tychy,Pszczyna i okolice , Kobiór , Czechowice Jankowice, Studzienice, Katowice i okolice.Ps.Wiadomość najlepiej przesłać mailem lub smsem. Możliwość wystawienia faktury VAT.

Kontakt

Firma
Tel. +48 530 257 047
Ilość wysłanych formularzy: 0