POLUB MNIE NA FACEBOOKU
Filtry

zabierz VPN na wakacje

Bielsko-Biała

na wakacjach bardzo często korzystamy z sieci Wi-Fi np. w hotelu, na plaży, na zakupach. Nie każda taka sieć internetowa jest bezpieczna, dlatego należy zabezpieczyć smartfon i laptop aplikacją VPN.

Polecamy aplikację "Freedome" To najłatwiejsza aplikacja VPN na świecie z nieograniczoną przepustowością i automatycznym szyfrowaniem ruchu internetowego w celu ochrony urządzeń stacjonarnych i mobilnych. Nie tylko chroni przed śledzeniem w sieci, ale jako jedyna VPN wskaże miejsca gdzie próbowano śledzić. A to dzięki funkcji ?Tracker Mapper? Tylko ?Freedome? ma taką funkcję. Sprawdź, przetestuj za darmo. Bezpłatną wersję VIP na 5 dni znajdziesz na stronie www.vpn-freedome.pl

Oficjalna cena aplikacji to 208 zł. Ale jeżeli kupisz do 16 lipca, to zapłacisz tylko 119 zł za roczną licencję dla trzech urządzeń. Jak jeszcze obniżyć cenę ? Zaproś do zakupu dwie osoby i podziel się z nimi kluczem aktywującym aplikację. No bo przecież jeden klucz aktywuje trzy urządzenia. Wyjdzie po 39 zł na osobę, czyli jak za darmo.

Aplikację kupisz na portalu aukcyjnym intia.pl : intia.pl/funcs.php?name=przedmioty&id=67

Kontakt

Firma
Tel. 799118191
Ilość wysłanych formularzy: 0